ДніпроСуспільство

Гурт «Друга ріка» випустив пісню та кліп, присвячені Маріуполю

Відомий український гурт «Друга Ріка», частий гість ефірів Телеканалу D1, оприлюднив нову пісню «Чи ти почув» та кліп на неї. Вперше музиканти виконали її на благодійному онлайн-концерті у квітні, присвятивши заручникам на заводі «Азовсталь» та всім постраждалим мешканцям Маріуполя, який став уособленням зруйнованих міст України та територій, що знаходяться під тимчасовою окупацією ворогом.

Музиканти розповідають – цей трек про те, що важливо продовжувати боротися, хапатися за кожну мить, відчувати її, проживати серцем. Кадри для відео взяті з короткометражного фільму A lifetime older, знятого у 2019 році Гео Леросом, сюжет стрічки якого оснований на реальних подіях. Емоції, що переживає головний герой, є маренням пораненого бійця. Він згадує найкращі події зі свого минулого, кохану жінку, улюблену роботу та з останніх сил бореться за життя.

«Ми бачили, чули, відчували, творили, жили… 24 лютого у нас все це відібрали. Ми зустрілися з новою ірраціональною реальністю, в якій руйнуються життя з особливим цинізмом. Росіяни несуть смерть і горе, але ми мусимо триматися, адже боремося заради світлого майбутнього. Їм не знищити нашу жагу до життя.
Наша пісня закликає бачити прекрасне у повсякденному, підказує, звідки брати натхнення та сили рухатись далі. Вона про те, на що чекають сотні полонених як військових, так і цивільних, яких ми мусимо повернути, щоби вони знову могли бачити, чути, жити…»
, – наголошує фронтмен гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин.

Автором слів та музики до пісні став Ростислав Домішевський, співзасновник проєкту «ЕХО», учасником якого також є клавішник гурту «Друга Ріка» Сергій Гера. Відеоряд до кліпу змонтував кліпмейкер Віктор Скуратовський.

Слухати «Чи ти почув» можна на музичних платформах.Back to top button