ВійнаКанал Д1Палітра війни

Гуляйполе: як під постійними обстрілами живе прифронтове місто

Програмний директор телеканалу D1 Ян Марковський доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1 та презентував 19 серію проєкта “Палітра війни”.

Знімальна група телеканалу D1 побувала вже у багатьох містах України, які постраждали від війни. Харківщина, Миколаївщина, Київщина та інші регіони країни, маленькі села та великі міста — кожен куточок країни зазнав жаху та горя.

Цього разу знімальна група, у складі якої був Ян Марковський, приїхала у Гуляйполе, що у Запорізькій області. Там дуже мало людей. Мер міста зазначив, що було 20 тисяч населення до війни, зараз — 4 тисячі. З них 77 діти.

Журналісти поспілкувалися з волонтерами, які щодня допомагають місту, побували у подвалі п’ятиповерхівки, де живуть 7 людей, які вирішили змінити квартири на більш безпечне місце, та побачили справжній символ незламності — пам’ятник Тарасу Шевченко, який вцілів під ракетними обстрілами. Поруч із пам’ятником — триметрова вирва.

“Ми перемагаємо, бо у нас безстрашні люди”, — підсумував розповідь Ян Марковський. І наша перемога стовідсотково вже близько.Back to top button