Громади Дніпропетровщини отримали сучасну спецтехніку та генератори від Німеччини (ФОТО)
П’ять громад Дніпропетровської області та два комунальні підприємства отримали дев’ять одиниць автомобільної та спеціалізованої техніки.
Про це повідомляє Телеканал D1 з посиланням на Дніпропетровську обласну військову адміністрацію.
До регіону надійшов потужний гуманітарний вантаж, який містить затребувані комунальні машини. Серед переданого транспорту:
- екскаватор-навантажувач;
- вантажівка з краном-маніпулятором;
- самоскид;
- пасажирський автобус;
- вантажні фургони.
Спецтехніку розподілили між Перещепинською, Криворізькою, Царичанській, Тернівською та Кам’янською громадами. Ці машини будуть задіяні у виконанні повсякденних благоустроєних робіт, а також стануть незамінними при проведенні аварійно-відновлювальних робіт та ліквідації наслідків російських обстрілів.

Окрім автотранспорту, область отримала понад 40 потужних генераторів. Їх спрямують на об’єкти критичної інфраструктури регіону для забезпечення безперебійного енергопостачання у разі надзвичайних ситуацій чи аварійних знеструмлень.
Важливу допомогу Дніпропетровщині надали закордонні партнери — Федеральна агенція з технічної допомоги Німеччини та німецько-українська благодійна організація «Синьо-жовтий хрест». Завдяки цій підтримці комунальні служби міст і селищ зможуть значно швидше реагувати на виклики воєнного часу.
Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі перехожі самотужки почали озеленяти центральну площу міста (ФОТО).