ДнепрОбщество

GREMO: «Спочатку буде важко. Бо це буде старт. Старт відновлення і відбудови»

В ефірі програми «Простір свободи на D1» співак GREMO розповів про приїзд до України з Америки, поділився своїми ритмом життя та поразмислив над майбутнім країни.

Про сьогодення.

Я курсую по Україні. З однієї точки в іншу. Зараз я у Львові. Тут відбудеться запис у музичній студії. Щодо настрою — непоганий, але, звісно, все доволі тривожно.

Про атмосферу у Львові.

Настрій людей змінюється. Наразі у Львові трішки менше людей, ніж було. Деякі повертаються до своїх домівок. Я бачу, що люди ходять в підбадьорюють одне одного. І це дуже круто, що люди гуртуються.

Про життєвий ритм.

Я по прильоту з Америки до України привіз багато необхідних речей для військових та для цивільних. Мої друзі також багато всього передали. Ми продовжуємо тут приймати допомогу з Америки і передавати тим, кому це потрібно. Якщо я можу щось зробити, я це роблю.

Про пісню, присвячену привиду Києва.

Перше, що я почув в Америці — це про привида Києва, який знищував у повітрі ворога. І народилася пісня. А потім виникла думка приїхати сюди, щоб бути з Україною.

Про майбутнє.

Моя особиста думка — спочатку буде важко. Бо це буде старт. Старт відновлення і відбудови. І шоубіз буде відновлюватися і відбудовуватися. Я впевнений в тому, що зараз Україну знає весь світ. І українські співаки можуть виходити на світовий ринок. В Америці зараз дуже круто приймаються українські пісні, з українським фолком. Треба зловити цей період. Зараз слід йти вперед українському шоубізу, і не треба боятися. Весь світ підтримує Україну. Америка це робить стовідсотково. Тож, треба йти вперед.

Повну версію інтерв’ю дивіться тут.Back to top button