ДніпроСпорт

Гравці та тренери збірних України з пляжного футболу – номінанти на звання найкращих

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оголосила список осіб, номінованих на звання найкращого тренера та найкращого гравця 2022 року.

Цьогоріч на нагороду претендуватимуть 100 найкращих гравців, 40 гравчинь і 20 тренерів національних та клубних команд. Про це повідомив офіційний сайт BSWW, передає Телеканал D1.

Серед 100 топ-виконавців опинилися футболісти збірної України Юрій Щериця, Ігор Борсук та Дмитро Войтенко. У жінок до топ-40 потрапили Юлія Дехтяр, Анастасія Кліпаченко, Анастасія Терех та Мирослава Випасняк. До числа 20-ти претендентів на звання найкращого тренера ввійшли наставник чоловічої збірної України Микола Костенко та керманич жіночої збірної України Юрій Клименко.

Голосування в усіх номінаціях проводиметься серед тренерів і капітанів національних збірних до 11 жовтня поточного року. У випадку, якщо національна асоціація не має жіночої команди, тоді за найкращу гравчиню голосують тренер і капітан чоловічої збірної. У цій же номінації мають право віддати свій голос тренери й капітани клубних команд, що брали участь у розіграші жіночих Кубку чемпіонів світу-2022 та Кубку чемпіонів Європи-2022.

Переможці в усіх трьох номінаціях будуть оголошені під час гала-церемонії Beach Soccer Stars у Дубаї 6 листопада 2022 року.Back to top button