Суспільство

Гороскоп на 9 жовтня: Терезам не слід вступати в суперечки, а Риби думатимуть про гроші

Овен
Покупки не принесуть радості та виявляться марними. Будь-яка співпраця не дасть позитивних результатів. Відмовтеся від різних розваг, краще провести день вдома та відпочити.

Телець
Повсякденними справами сьогодні Тельцю краще займатися наодинці, щоб унеможливити сварки з близькими. Та й вам так буде спокійніше. Потрібно звернути увагу на самопочуття. Добре було б погуляти, розвіятися. Не варто себе завантажувати фізичною працею.

Близнюки
У любовних стосунках може виникнути непорозуміння. Відносини з дітьми теж не будуть складатися. День не підходить для громадських заходів, зустрічей із друзями.

Рак
Невдалий день. Відносини можуть не складати як із батьками, так і у своїй сім’ї. Можливо, одні з приводу інших висловлюватимуть невдоволення. Перша половина дня ще підходить для вирішення домашніх питань, а потім краще відпочивати.

Лев
Леви багато спілкуватимуться, але є ймовірність, що ваші опоненти будуть примхливими і уразливими. Та ви й самі не проти сьогодні висловити невдоволення через нісенітницю. Несприятливий день для покупок. Жодних поїздок краще не планувати.

Діва
Сьогодні можуть бути зміни у вашому підході до спільних фінансів із партнером. Через що можуть виникнути розбіжності. Відмовтеся від відвідування громадських місць харчування.

Терези
Терези можуть відхиляти будь-які пропозиції партнера, вам буде важко догодити. Відмовтеся від розваг, марнотратства. Спільні справи не будуть результативними.

Скорпіон
Сьогодні слід звернути увагу на здоров’я. Будьте уважнішими, ймовірні забиті місця та травми. Близькі також можуть поскаржитися на самопочуття. Побутових питань, які потрібно вирішити, буде більше, ніж ви розраховували. Але все ж таки робіть тільки ті, які необхідні зараз. Решту часу відпочивайте, набирайтеся сил.

Стрілець
Особисте життя сьогодні буде у пріоритеті. Можливо, з кимось із шанувальників ви завершите стосунки. Постарайтеся не тиснути на дітей, у них буде своє бачення ситуації, що склалася. День не підходить для романтичних знайомств і побачень.

Козеріг
У першу половину дня можна зайнятися домашніми справами, а в другій краще відпочити. Не вступайте у суперечки з ріднею, кожен із вас все одно залишиться за своєї думки.

Водолій
Спілкування може бути багато, але навряд чи воно в більшості випадків принесе вам задоволення. Запланована подорож може зірватися або в дорозі відбудуться затримки. Не найкращий день для навчання, інформація буде важко запам’ятовуватися. Відмовтесь від покупки техніки.

Риби
Ви думатимете про гроші. Захочете придбати щось дороге, велике. Але це не найкращий день для покупок. Згодом ви можете пошкодувати про свій вчинок. З партнером можуть виникнути тертя про спільний бюджет та витрати. Він буде сьогодні уразливий, тому підбирайте слова під час розмови.

 Back to top button