Суспільство

Гороскоп на 9 лютого: Овнам варто прислухатися до старих друзів, а Левам можна погоджуватися на вигідні пропозиції

Овен
День сприятливий для зайняття бізнесом та просування своєї кар’єри. Рівень енергії у Овнів зараз високий і багато завдань вирішується легко. Прислухайтеся до старих друзів: вони мають цікаві пропозиції. Сьогодні добре вдаватимуться справи, які потребують уваги та концентрації.

Телець
Протягом дня виникатимуть напружені ситуації, але вам вдасться виконати плани. Намагайтеся не показувати поганого настрою та не критикувати оточуючих. Ризиковані підприємства краще оминати. Не вступайте у суперечки з людьми, від яких залежите.

Близнюки
9-го лютого можливе корисне знайомство чи зустріч зі старими друзями здалеку. Справи, які вимагають новаторського підходу, вдаватимуться Близнюкам особливо добре. Не бійтеся відступити від загальноприйнятих норм.

Рак
Сьогодні ви будете ясно бачити ситуацію та зможете швидко вирішити складні питання. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу: його підказки покажуть правильний шлях. Ближче до вечора можливі вдалі збіги та цікаві події. Ідеї, які прийшли вам сьогодні на думку, приведуть до успіху.

Лев
Вранці є можливість зробити помилку, тому не призначайте важливих справ або переговорів. Суперечки та з’ясування стосунків не внесуть ясності, але заберуть багато часу, тому не конфліктуйте та згладжуйте усі напружені ситуації. Варто погодитись на пропозиції, якщо вони здаються вигідними.

Діва
Виявивши завзятість та нестандартний підхід, можна вирішити багато складних питань та досягти гарного прогресу у справах. Ділові партнери, з якими ви працюєте сьогодні, незабаром можуть стати добрими приятелями. Проблеми близьких людей змусять Дів похвилюватися.

Терези
Намагайтеся сьогодні мислити раціонально та практично і не займатися справами, в яких немає сенсу. Ризиковані фінансові пропозиції принесуть одні збитки, тож краще від них відмовитися. З рідними можливі проблеми взаєморозуміння: вони критикують ваші дії та нагадують про минулі образи.

Скорпіон
Сьогодні буде складно знайти просте рішення чи прояснити ситуацію. Вам знадобиться час, щоб зрозуміти події, що відбуваються сьогодні. Розраховуйте лише на свої сили: поради оточуючих, навіть авторитетних та професійних людей, не будуть вам корисні. Покупки краще відкласти.

Стрілець
Очікується неспокійний та напружений день. Навколишні постійно вас відволікатимуть, і деякі справи доведеться перенести наступного дня. У будь-якому випадку зберігайте дружелюбний настрій та не зривайтеся на близьких. Перенапруження негативно позначиться на самопочутті, не забувайте про відпочинок.

Козоріг
Зосередьтеся на головному і не приймайте близько до серця прикрі дрібниці чи затримки. Більше спілкуйтеся з людьми, які вас підтримують та дотримуються тих самих ідей. Деякі Козороги отримають несподіваний прибуток, який можна витратити на покупки, що давно плануються.

Водолій
Будьте готові, що вам доведеться займатися неприємними чи нудними справами на роботі. Пропозиції від малознайомих людей краще не приймати, навіть якщо вони здаються привабливими.

Риби
Плануйте на день індивідуальну роботу: оточуючі вам заважатимуть і відволікатимуть від важливих питань. Спілкування з колегами важко, розраховувати на їхнє розуміння та підтримку не варто. Уникайте контактів із жінками: здаватиметься, що вони спеціально виводять вас із себе. Вечір проведіть із коханими людьми.Back to top button