Суспільство

Гороскоп на 5 жовтня: Ракам варто дослухатися до інтуїції, а Дівам можна чекати на похвалу та премію

Овен
Якщо раніше Овен уникав навантажень у роботі, то сьогодні буде щиро радий. Можна виявити себе у всьому, що запропонують реалізувати. І результат такого прагнення затьмарить колишні успіхи.

Телець
Незважаючи на те, що цей день у Тельця робочий, доведеться займатись і особистими справами. Це стосуватиметься родини та побуту. Можливий переїзд чи планування ремонту. Обов’язково подбайте про здоров’я. Не виключена застуда, підвищення температури.

Близнюки
Головне – тримати себе в руках. Сьогодні навіть погляд скоса з вашого боку може спричинити бурю обурення та образ. Без сумнівів займайтеся фінансовими питаннями. Можливий прибуток із боку друга.

Рак
У раку інтуїція зашкалює. І саме вона допоможе вирішити складні життєві ситуації. Зверніть увагу на те, що вам наснилося. Деталі сну втіляться у реальність. Кар’єра піде у гору у бізнесменів. Не бійтеся конкуренції, дійте.

Лев
Якщо щось у роботі видасться Леву складним, то треба сміливо звернутися до керівництва. З обранцем відносини розжарені до країв. Можливо, краще трохи відпочити один від одного?

Діва
Діва по життю товариш спритний. Ось і сьогодні вам допоможе ця якість у робочій сфері. Жодних ілюзій, тільки точний розрахунок та активні дії. Чекайте на похвалу від начальства, а також премію. А ось її розмір визначайте самі.

Терези
Сьогодні у Терезів буде неважливе самопочуття, та й настрій на нулі. Можливо, це осіння погода впливає, хоча не виключені інші неприємні моменти. Головне, не піддавайтеся на дії та слова інших людей. Дотримуйтесь своєї думки.

Скорпіон
Якщо Скорпіон прокинеться раніше, то всі заплановані справи приведуть до успіху. Тільки не будьте надто критичні до себе, помилки можливі. На порозі – нова робота. Пропозиції можуть надійти зненацька, розглядайте їх уважно.

Стрілець
Цей день створений для сімейного відпочинку та затишку. Якщо ви у відпустці, то нікуди їздити не варто. Ви чудово проведете час із тими, хто вас любить і цінує. Бізнес принесе врожай, гроші можна витратити на особисті задоволення. Не виключено приїзд родичів.

Козоріг
Цей день для Козорога буде у всіх сенсах перспективним. Нові та цікаві проєкти чекають у різних сферах. Важливо, щоб у душі була гармонія. Це сприятливо вплине на відносини з близькими людьми. Самотні можуть зав’язати знайомство.

Водолій
Якщо Водолій планував подорож, вона складеться чудово. Але маршрут обирайте такий, щоб емоційних навантажень було менше. Не треба брати на себе відповідальність за людину, яка сама напрошується на увагу.

Риби
Риби будуть у похмурому настрої. Причини на те будуть, але не такі вагомі, як ви собі придумали. Немає приводу для свята? Отже, організуйте його та забудьте про проблеми. Сімейним людям доведеться займатися бюджетом.Back to top button