Суспільство

Гороскоп на 5 грудня: Близнюкам слід очікувати серйозних змін, а Козорогам краще не робити великих покупок

Овен
Сприятливий день, коли можна відволіктися від роботи та отримати позитивні емоції від спілкування з близькими людьми. Можливе отримання радісних звісток. Намагайтеся закінчити розпочаті справи і виконати все, що обіцяли.

Телець
Зараз у вас достатньо сил і енергії, щоб наполегливо працювати і досягати хороших результатів. Однак бережіть сили на наступні кілька днів. Тільцям доведеться долати труднощі та краще робити це у команді вірних однодумців.

Близнюки
Можливо, вам зараз не хочеться нічого змінювати в житті, але зміни трапляться незабаром і будуть серйозними. Підготуйтеся до цього і приділіть увагу своєму самопочуттю: від вашої фізичної та емоційної форми багато залежатиме.

Рак
Сьогодні ви стоїте на роздоріжжі: можна повернутися в минуле, на стару роботу, або отримати цікаву пропозицію у новій сфері діяльності та познайомитися з новою важливою людиною. Гороскоп на 5-е грудня каже, що будь-які зміни підуть вам на користь та будуть прибутковими.

Лев
Сьогодні будь-яка ділова активність чи спілкування будуть антипродуктивними. Найкраще проведіть день на самоті, помрійте, помедитуйте. Левам не варто говорити про свої плани навіть близьким людям: зараз вони цього не оцінять.

Діва
Проблеми чи неприємні питання 5-го грудня вирішуватимуться самі собою. Поговоріть з близькими або з колегами про те, що вас давно непокоїть і прийнятне рішення швидко знайдено. День підходить для благодійності чи повернення боргів.

Терези
Не варто планувати цей день, обставини постійно змінюватимуться і вам доведеться під них підлаштовуватися. Краще стримати свою активність і спостерігати за тим, що відбувається з боку. Скористайтеся можливістю закрити всі спірні питання: сьогодні це буде легко.

Скорпіон
Життєрадісний настрій та бажання спілкуватися зроблять Скорпіонів центром уваги. Як стверджує гороскоп на 5-е грудня, вам легко заводити знайомства і блищати дотепністю. Гарний час, щоб налагодити стосунки у сім’ї, якщо накопичилися якісь питання. Плануйте майбутнє разом.

Стрілець
День відкриває новий етап вашого життя. Постарайтеся, щоб ваші слова були позитивними і спрямованими в майбутнє. Так ви визначите напрямок та емоційний фон подальшого розвитку. Обмірковуйте кожне рішення, не поспішайте.

Козоріг
Уважно слухайте, що кажуть оточуючі. Можливо, ви дізнаєтеся про якусь таємницю або хтось підкаже вам секрет успіху. Невідповідний час для великих покупок, контролюйте сьогодні свої витрати. Відкладіть похід магазинами.

Водолій
Доведеться робити вибір, чому присвятити більше часу – сім’ї чи роботі. Ваша участь буде потрібна і вдома, і в офісі, але встигнути все і відразу буде неможливо. Намагайтеся згладити напружені ситуації. Увечері Водоліям потрібно розслабитися та добре виспатися.

Риби
День мине спокійно, без переживань. Якщо ви давно не можете вирішити стару проблему, то сьогодні вам це вдасться. Можливе отримання несподіваного доходу чи грошової премії. Романтичне побачення принесе Рибам приємні приємні моменти.Back to top button