Суспільство

Гороскоп на 4 жовтня: Левам не варто вирушати в подорожі, а Терезам слід не вимагати забагато від близьких

Овен
Вдалий день для просування кар’єрними сходами та підвищення зарплати. Начальство сьогодні гідно оцінить працьовитість та завзятість Овнів. Ваше становище у суспільстві також може зміцнитись.

Телець
Якщо ви будете діяти і поводитися так само, як і раніше, у вашому житті запанують гармонія та спокій. Виконайте обіцянки, які дали, закінчіть розпочаті справи. Зберігайте позитивний настрій протягом дня.

Близнюки
З обережністю ставтеся до нових пропозицій або вмовлянь оточуючих. Не будьте надто самовпевнені, щоб не потрапити до складної ситуації. День може стати дуже вдалим.

Рак
Контролюйте свої слова та своє ставлення до близьких: сьогодні може статися велика сварка. Будьте вкрай обережні за кермом та при роботі з гострими предметами. Не вживайте спиртних напоїв, це може погіршити проблеми зі здоров’ям.

Лев
Перша половина дня може бути затьмарена поганим самопочуттям. Не варто вирушати у подорож чи поїздку. Раніше зроблені вклади почнуть приносити дохід. У сім’ї все складатиметься вдало.

Діва
Цей день у Дів добре підходить для підвищення своєї освіти, отримання додаткових знань чи навичок, які стануть у нагоді для майбутньої кар’єри. Є можливість нових цікавих зустрічей.

Терези
У стосунках із близькою людиною не будьте надто вимогливими чи підозрілими. Така поведінка принесе лише образи та розчарування. Перш ніж діяти сьогодні, старанно продумайте свій план.

Скорпіон
Можливе нове сильне захоплення, але через підвищений емоційний рівень такі відносини будуть нестабільні. Періоди безтурботного щастя змінюватимуться сварками. Намагайтеся стримувати емоції.

Стрілець
Не намагайтеся вирішити всі питання: ваша енергія не безмежна. Слідкуйте за своїми словами, не виявляйте грубості у спілкуванні. Дайте зрозуміти партнерам та колегам, що їхня участь та допомога вам необхідні. Цим ви досягнете більшого успіху.

Козоріг
Будьте більш поблажливими до оточуючих, прощайте їм помилки та неточності. Через грубість можна втратити близьких людей або отримати серйозні проблеми на роботі, аж до звільнення. Виявіть м’якість та дипломатичність при спілкуванні, не створюйте конфліктних ситуацій.

Водолій
Сьогодні в поїздці чи компанії є шанс завести нове романтичне знайомство, яке, однак, буде недовгим. Ці відносини будуть дуже емоційними та непостійними. Слід більш стримано висловлювати свої почуття і виявляти такт у будь-якій ситуації.

Риби
День може не виправдати ваших очікувань та принести розчарування. Сильні емоції та переживання вплинуть на самопочуття, і ви, мабуть, відчуєте нездужання. Наприкінці дня настрій погіршиться. Фінансове становище буде незмінним. Будьте обережні, щоб уникнути травм.Back to top button