Суспільство

Гороскоп на 4 травня: Тельцям можуть надійти неприємні звістки, а Ракам варто відмовитися від сумнівних угод

Овен

Сьогодні вам доведеться вирішувати багато складних питань та долати труднощі. Можливо, доведеться змінювати плани і діяти спонтанно. Спілкування з оточуючими також пов’язане з труднощами через нерозуміння: намагайтеся обмежити контакти.

Телець

Ви сьогодні можете отримати не надто приємні новини. Але не сприймайте близько до серця те, що відбувається, намагайтеся абстрагуватися від ситуації. Підтримка близьких вам знадобиться.

Близнюки

Будьте обережнішими і не погоджуватися на всі пропозиції, які можуть бути зроблені. Слід уникати контактів з людьми, які негативно налаштовані і можуть зіпсувати вам настрій.

Рак

Сьогодні відмовляйтеся від сумнівних угод та тримайтеся подалі від людей із авантюрними ідеями. Перевіряйте факти і не робіть поспішних висновків.

Лев

Якщо ваша робота пов’язана із творчістю, сьогодні вам пощастить. Можете готуватися до нових цікавих проєктів і будьте впевнені – вони припадуть вам до душі.

Діва

Деякі питання доведеться вирішувати дуже швидко, дослухайтеся до своєї інтуїції. Намагайтеся не нервувати і спокійніше ставитися до того, що відбувається довкола. Тоді конфлікти та сварки затихатимуть самі собою.

Терези

Сьогодні вам треба багато встигнути і ви будете працювати у напруженому ритмі. Намагайтеся робити перерви і не хвилюватися, якщо щось піде не так. Після обіду займіться справами, які неможливо відкладати.

Скорпіон

Вдалі знайомства чи встановлення нових зв’язків можуть допомогти у цьому Скорпіонам. Не соромтеся розповідати про свої захоплення та таланти, ділитися планами з оточуючими.

Стрілець

День напружений та складний. Доведеться вирішувати багато проблем, брати на себе відповідальність. Сьогодні продуктивнішою буде командна робота, коли колеги зможуть допомогти вам розібратися зі справами. Вечір проведіть спокійно, розслабтеся емоційно.

Козоріг

Може бути напружений день, щоб він пройшов нормально, налаштовуйтесь на позитив і уникайте похмурих думок. У складних ситуаціях допоможе почуття гумору та впевненість у своїх силах.

Водолій

Уникайте конфліктів, спокійніше ставтеся до того, що відбувається. Скористайтеся сприятливим часом, щоб закінчити складні чи неприємні справи та звільнитися від зобов’язань. Нові знайомства стануть вам у нагоді для просування в кар’єрі.

Риби

День досить різноплановий. Якщо будете дотримуватися свого плану, не виникне плутанини та поспіху під час виконання важливої роботи. Прислухайтеся до пропозицій колег чи їхніх ідей: це може допомогти вам у кар’єрі.Back to top button