Суспільство

Гороскоп на 31 серпня: Близнюкам не слід давати в борг, а Козорогам краще відмовитися від вирішення важливих справ

Овен
Вирішення важливих питань щодо роботи краще відкласти. Ви можете відчувати тиск з боку керівництва. Але не переймайтеся — ви самі прекрасно знаєте, що вас цінують більш, ніж будь-кого.

Телець
Якщо планували сьогодні якось виділити себе на роботі, показати на що ви здатні, то це не найкращий день для такої самореклами.

Близнюки
Зараз можна лише планувати, а реалізацію залиште на потім. Не давайте в борг і самі обходьтеся своїми коштами.

Рак
Вдома атмосфера, що давить, поганий настрій, який може негативно позначиться на роботі. Ви весь день будете занурені в себе.

Лев
Вранці за допомогою своєї чарівності ви зможете вирулити із скрутної ситуації. Після обіду це буде важче. Настрій надвечір може бути дуже пригніченим. Але пам’ятайте — це день мине, і все буде добре.

Діва
Вирішуйте всі справи зранку. У другій половині дня вирішувати проблеми стане важче, достукатися до людей неможливо, кожен гнутиме свою лінію.

Терези
У Терезів ймовірні якісь зміни в роботі, але навряд чи вони вам сподобаються. І ще — якщо хтось захоче змінити свій імідж сьогодні, то краще поки погодите з цим.

Скорпіон
Вам захочеться відгородитися від усіх, а краще зовсім піти додому з роботи і лежачи на дивані дивитись якийсь психологічний трилер. Вам і так не хочеться ні з ким розмовляти, а тут ще щось вимагатимуть від вас. Відмовтеся від різних поїздок, участі у переговорах, виступів на публіці.

Стрілець
31 серпня не підходить для активної громадської діяльності, зустрічей із однодумцями та друзями. Якщо потрібно кудись з’їздити або з кимось домовитись, то зробіть це у першій половині дня.

Козоріг
Відмовтеся від вирішення важливих справ. Для підвищення настрою зробіть зміни на вашому робочому місці, щоб вам стало комфортніше працювати.

Водолій
З ранку потрібно подумки настроїтися на успіх, не дайте депресії загнати себе в кут. Другу частину дня краще присвятити відпочинку або робити щось незначне.

Риби
Сьогодні добре вирішувати питання, пов’язані з податками, банками, виплатами. Обговорювати справи з партнерами, з ким у вас є спільна справа чи бюджет.Back to top button