Суспільство

Гороскоп на 31 грудня: у житті Левів відбудуться позитивні моменти, а Рибам не варто нехтувати відпочинком

Овен
День бажано провести у рідних стінах, підготувавшись до свята: ті, хто зустрічатиме його вдома, встигнуть навести чистоту та лад та накрити стіл, а ті, хто вирушає у гості, добре відпочити. Добре підготуйтеся до викликів, які стоять перед вами. І хоча завжди можна знайти собі виправдання – зірки радять більше не лінуватися.

Телець
Сьогодні ви прокинетесь і відразу відчуєте високу працездатність, яка відрізнятиме вас напередодні Нового року. Її необхідно направити на побутовий клопіт. Будьте впевнені, це не пройде непоміченим. Також на вас очікує приємна несподіванка.

Близнюки
Сьогодні у пошуках розв’язання важливого життєвого питання рекомендується звернутися не до розуму, а до інтуїції: вона не підведе і дасть єдину правильну у цьому разі відповідь. Увечері у вас накопичиться невикористана енергія. Використовуйте її для активного відпочинку. Творчі справи будуть виходити добре.

Рак
Раки очікують змін у своєму житті, проте вони не приходять самі собою. Для того аби чогось досягти – потрібно рухатися вперед і вести активне життя. Будь-які хвилювання та переживання – категоричне табу: щоб не завдати собі серйозної енергетичної шкоди і не пробити пролам в аурі, необхідно будь-якими способами зберігати гарний – святковий – настрій.

Лев
Знайдуться люди, які свідомо захочуть роздратувати вас навіть у такий – передсвятковий – день: не варто піддаватися на провокації. Навіть якщо вам здається, що ваше життя не ідеальне, зірки покажуть вам, що це не так. У Вашому житті відбудеться кілька позитивних моментів, на які ви раніше не звертали уваги.

Діва
На Дів чекає велика доза позитивної енергії. Всі проблеми, які вас турбували, швидко пройдуть. Незважаючи на те, що ви любите побутовий клопіт і, тільки дай вам волю, готові займатися ними цілими днями, сьогодні краще від нього відмовитися — зірки вважають, що вам перед святом потрібно відпочити.

Терези
Думаючи про сьогодення і особливо майбутнє, необхідно малювати в думках тільки позитивні сценарії — з великою ймовірністю вони можуть матеріалізуватися в найближчому майбутньому. Терезам в цей день варто відмовитися від критики і присвятити вільний час виключно собі. Дайте собі трохи спокою і не роздумуйте про зайве.

Скорпіон
Скорпіонів можуть в цей день турбувати всі обставини. Все це буде наслідком якогось непорозуміння. Однак вже ввечері ви відчуєте прилив натхнення. Найкращий спосіб подолати поганий настрій, який – так недоречно! – може переслідувати цього дня, – прогулянка на свіжому повітрі.

Стрілець
Не варто сьогодні думати про чужі проблеми: дозвольте собі розкіш – присвятіть день собі: відпочиньте, перегляньте улюблені новорічні фільми. Дійте собі на благо. Ймовірно, зовсім скоро перед вами з’являться нові можливості.

Козоріг
Цього дня як ніколи потрібно – і важливо – спілкування з друзями та близькими людьми: навіть у режимі онлайн вони зможуть підтримати новорічний настрій винятково на позитивному рівні.

Водолій
В цей день необхідно приділити увагу старшим родичам: якщо немає можливості їх відвідати, потрібно хоча б зателефонувати і поговорити з ними – сьогодні їм особливо важлива і потрібна ваша увага. Звісно, не забувайте і про себе — трохи лінощів перед святом ще ніхто не забороняв.

Риби
Не нехтуйте в цей день відпочинком. Спробуйте поспати хоча б 8 годин. Намагайтеся думати творчо, і, ймовірно, ви зможете відкрити для себе нове хобі, або заняття, яке стане вашою пристрастю.

 Back to top button