Суспільство

Гороскоп на 30 грудня: Ракам варто зайнятися підготовкою до свят, а Терезам слід приділити увагу партнеру

Овен
День буде насичений із різноспрямованими тенденціями. Деяким Овнам потрібно терміново змінювати плани та намагатися компенсувати збитки, а інших сьогодні супроводжуватиме успіх у справах. У будь-якому випадку контролюйте свої емоції, зберігайте спокій. Можливі тимчасові фінансові проблеми.

Телець
Не робіть активних дій, будьте пасивним спостерігачем, оцінюйте ситуацію. Нині важливо з урахуванням усіх чинників скласти план та знайти однодумців, щоб у новому році розпочати реалізацію задуманого. Не треба будувати повітряні замки, дивіться на речі реалістично.

Близнюки
Буде складно сконцентруватися на роботі та змусити себе займатися чимось серйозним. Зверніться до колег за допомогою або відкладіть усі справи на інший час. Якщо вас відвідає цікава ідея, не полінуйтеся її записати, інакше потім не згадаєте. Плани 30-го грудня можуть різко змінитись.

Рак
Добре зайнятися домашніми справами, підготувати все до свят. Не намагайтеся контролювати чи тиснути на близьких людей: цим ви лише зіпсуєте стосунки. Відкладіть на другий день усі суперечки та серйозні розмови, сьогодні для Раків не найкращий час для спілкування.

Лев
Емоційно нестабільний день. Левам буде важко утриматися від різких висловлювань чи необдуманих вчинків. Проте тримайте себе в руках, щоб не пошкодувати про вчинене. Розмови з начальством про підвищення зарплати чи просування по службі сьогодні не будуть результативними.

Діва
Зірки обіцяють Дівам складний та конфліктний день. Вам буде складно стримувати емоції та не піддаватися на сварки з оточуючими. Хорошою ідеєю буде провести день на самоті та постаратися мінімізувати контакти. Індивідуальна робота буде для вас плідною.

Терези
Можливо, останнім часом ви були надто вимогливими до партнера, і часто його критикували: зараз ваші особисті стосунки проходять складний період. Будьте м’якшими у спілкуванні, покажіть свою зацікавленість, висловіть почуття словами та вчинками. Слідкуйте за своїм самопочуттям.

Скорпіон
Щоб зміцнити впевненість у своїх силах, займіться сьогодні справами, з якими ви справді чудово впораєтеся. Працюйте у зручному ритмі: поспіх чи перенапруга негативно вплинуть на самопочуття. 30-го грудня не варто давати обіцянки, ви навряд чи зможете їх виконати. Присвятіть вечір собі та своїм потребам.

Стрілець
День більше підходить для роботи, ніж спілкування. Сконцентруйтеся на справах, які потрібно закінчити насамперед; або тих, що швидко принесуть дохід чи очікуваний результат. Ці справи будуть впливати на ваш робочий процес у наступному році, так що постарайтеся зробити правильний вибір.

Козоріг
Доведеться зіткнутися з недоброзичливцями та почути неприємні плітки про себе. Намагайтеся дізнатися причину цих інтриг і чому люди намагаються вам нашкодити. Можливо, вам доведеться змінити свою думку щодо деяких близьких або подумати про зміну місця роботи. Увечері постарайтеся розслабитись.

Водолій
Сьогодні ви будете надто довірливі, і ваші недоброзичливці можуть цим скористатися. Слід критично ставитися до оточуючих і показувати свої почуття. По змозі проведіть цей день вдома з близькими людьми. Це допоможе відновити емоційну рівновагу.

Риби
Багато людей та подій відволікатимуть Риб від важливих справ, які необхідно закінчити. Поставте собі конкретну мету та працюйте над її досягненням. Чіткий план дій вам суттєво допоможе. Ваші рідні можуть потребувати допомоги через погане самопочуття.Back to top button