Суспільство

Гороскоп на 30 березня: Близнюкам краще перенести важливі справи, а Терезам не варто сьогодні вкладати угоди

Овен

Сьогодні вам краще займатись усіма відповідальними питаннями самостійно. Не делегуйте обов’язки підлеглим чи колегам: результат їхньої роботи вас, швидше за все, розчарує. Також обережно ставтеся до сьогоднішніх нових знайомств: деякі можуть захотіти використовувати вас у корисливих цілях.

Телець

Напружений день, коли суперечки та образи можуть виникати через дурні дрібниці. Намагайтеся не зіпсувати стосунки зі знайомими жінками, які зовсім не прислухаються до ваших слів та вашої думки.

Близнюки

По можливості перенесіть важливі справи та зустрічі на інший час, а сьогодні займіться легкою роботою або візьміть вихідний. Зміна обстановки піде на користь, дозволить трохи розслабитися. Великі покупки краще відкласти, але недорогі речі можна сьогодні придбати.

Рак

Спілкуйтеся з оточуючими, розмовляйте на різні теми, обмінюйтеся думками: 30-го березня Ракам добре вдаватиметься жити знаходити союзників. Проблема, яка турбувала вас останнім часом, може вдало вирішитись. Незаплановані короткі подорожі будуть вдалими.

Лев

Не дозволяйте іншим змінювати ваші плани або диктувати вам свої умови. Зберігайте спокій та впевненість, відстоюйте свою думку. Жінки навколо будуть тиснути на вас, намагатися використовувати ваше становище чи можливості. Ввічливість та твердість Львів допоможуть уникнути конфліктів.

Діва

Зменшіть свою активність у справах, проведіть день спокійно. 30 березня більше підходить для планування та роздумів про ваше сьогоднішнє становище. Рутинні справи викликатимуть у Дів нудьгу, займіться краще чимось приємним, приділіть час своєму хобі. Побутові питання вдасться швидко вирішити.

Терези

Складний, емоційно-нестабільний день. Терезам складно порозумітися з колегами та рідними, будь-яке рішення викликає сумніви. Здаватиметься, що навколишні спеціально намагаються вас роздратувати або відволікти від роботи. Відкладіть угоди чи рішення, пов’язані з фінансами чи майном.

Скорпіон

Усі непередбачені ситуації чи складнощі у роботі 30-го березня слід вирішувати спокійно та виважено, зберігаючи ясне бачення того, що відбувається. Це дозволить виправляти помилки та впевнено просуватися вперед. Такий підхід буде високо оцінений вашим керівництвом. Є шанс розпочати нові романтичні стосунки.

Стрілець

Доведеться багато часу приділити особистим чи сімейним стосункам. Можливі суперечки та нерозуміння з близькими людьми. Навколишні можуть втручатися у ваші справи та намагатися давати поради. Не обговорюйте зі сторонніми свої проблеми, згодом це може обернутися проти вас.

Козоріг

Важливі питання сьогодні вдасться швидко вирішити, а також знайти нових однодумців, котрі підтримуватимуть у складних ситуаціях. Козороги можуть переконати оточуючих у своїй правоті, змусити прислухатися до їхніх ідей та доводів. Однак ваш настрій швидко змінюватиметься.

Водолій

Виявляйте наполегливість і завзятість у роботі, і тоді вам багато буде по плечу. Примхи чи бажання не повинні змінювати ваші плани. Не відкладайте те, що заплановано на цей день. Сварки можуть мати продовження, тому уникайте будь-яких напружених ситуацій.

Риби

Чим би ви не планували сьогодні займатися, корисно заручитися підтримкою потрібних людей чи вірних помічників. Нова справа чи завдання вимагатиме від вас додаткових знань: виділіть час на навчання. Не ображайтеся на критичні зауваження оточуючих.

 Back to top button