Суспільство

Гороскоп на 3 жовтня: Овнам не слід займатися масштабними справами, а Близнюкам варто зберігати теплі стосунки з рідними

Овен
Якщо й займатись справами, то не масштабними. І не до півночі. Постарайтеся виконати все намічене раніше. Емоції приструніть. А ось бізнесменам усміхнеться фінансовий успіх.

Телець
Сьогодні вам слід у всіх питаннях спиратися на інтуїцію. Звичайно ж, розсудливість ніхто не скасовував. Але сьогодні ви не в змозі вирішувати завдання без включення уяви. Результат особистої справи дуже потішить. Ви ощасливите “другу половинку”.

Близнюки
Близнюкам потрібно щосили зберігати теплі стосунки з родичами. Не дивіться згори, будьте доступнішими у спілкуванні. Стосовно здоров’я — обов’язково перевірте рівень гемоглобіну у крові. Особливо якщо спостерігається запаморочення.

Рак
Через суперечки з керівництвом репутація Рака може різко погіршиться. Навіть ті, хто до вас у колективі ставився з неприхованою симпатією, будуть налаштовані войовничо. Для підняття настрою… Танцюйте. Так, безпосередньо в процесі роботи, зробіть розминку.

Лев
Лев має непросте завдання. Потрібно визначитися із найближчим оточенням. Можливо, що з деякими псевдо-друзями доведеться попрощатися. Не вкладайте гроші у щось серйозне.

Діва
Діві доведеться лавірувати між роботою та стосунками з колегами. Нічого не розповідайте про свої плани. Навіть якщо вже почали їх втілювати. І взагалі краще залишатися у тіні від тих, хто вас критикує. Це вдарить по самолюбству.

Терези
Терезам цього дня без підтримки друзів та колег не обійтися. Але це не означає, що ви повинні повністю спертися на чужі плечі. До вас теж часто звертатимуться за допомогою. Будьте чесні, якщо це у ваших силах, то погоджуйтесь.

Скорпіон
Перед Скорпіоном відчиняться двері, які він навіть уявно собі не уявляв. Але це реальність, будьте сміливим та рішучим. З коханою людиною поводьтеся так, як у перший день зустрічі. Загляньте в очі, повірте у почуття.

Стрілець
Чудовий день у грошовому плані. Стрілець навіть вирішить придбати щось велике, але пізніше одумається. Навіщо витрачати фінанси, якщо вони стануть у нагоді на особисту справу? Хороший день для навчання, складання іспитів та відряджень. Не займайтеся фізичною працею.

Козоріг
На Козорога чекає день сюрпризів. Здебільшого вони будуть приємними, пов’язані з близькою людиною. Якщо концентруватись на роботі, то лише на творчих проєктах. Думки успішно працюють саме у тому напрямі, де можна розвинути таланти.

Водолій
Водолій має проявити себе як природжений педант і реформатор. Повірте, зробити це не складно, якщо є моральна підтримка. На вас дивитимуться із захопленням люди, яким ви допомагали в реалізації проєктів. Добре складеться подорож.

Риби
Терпіння колись закінчується і починається… Нова ера у робочій сфері. Риби добре попрацювали, тому не варто озиратися назад і шукати помилки. Навпаки, навчайтеся на тому досвіді, який набули. Вдало складеться побаченняBack to top button