Суспільство

Гороскоп на 29 вересня: Левам може пощастити з фінансами, а Скорпіонам варто економити свою енергію

Овен
Хоч як це дивно прозвучить, але Овну треба подалі триматися від людей. Навіть найближчих. Нерви сьогодні на межі, емоції контролювати не вдасться. І, як результат, може вибухнути страшний скандал. Побудьте трохи на самоті.

Телець
Тільки надійні друзі чи колеги можуть підказати вихід із скрутної ситуації. Як добре, якщо Телець прислухається до порад зірок. Не стійте на шляху у самого себе, відкрийте серце новому і незвичайному. Рішення приймайте впевнено та спокійно.

Близнюки
29 вересня з грошима у Близнюків «порозуміння» не вийде. Таке відчуття, що ці папірці вигадали не для вас. А потрібно стільки всього купити та оплатити… Отже, терміново шукайте додатковий дохід. Або змінюйте сферу діяльності.

Рак
Усі бажання у Раків цього дня здійсняться. Варто лише подумати, як чудо станеться. Тільки будьте обережні, думки швидші за космічну ракету. Постарайтеся думати тільки про добрі та приємні речі. Самотні люди заведуть романтичне знайомство.

Лев
Леву слід більше перебувати у компанії, на публіці чи колективі. Взагалі, без масовості ви сьогодні ніхто і ні з чим підете. Тим більше, що день успішний у фінансах. Ви можете отримати більше, ніж ви планували напередодні.

Діва
У Діви очікується багатий на події день. Навіть якщо погода за вікном буде похмурою, настрій чудовий. Тільки намагайтеся робити перерви під час роботи. А ось вечір принесе чимало приємних новин. Чекайте на сюрприз від обранця.

Терези
Якщо Терези вирішать почати суперечку з начальством, то є ймовірність опинитися в переможцях. Тільки обережніше, не зачепіть шефа словом. Все-таки вам ще працюватиме під його егідою. Емоції не випускайте там, де потрібно зберегти стосунки.

Скорпіон
29 вересня Скорпіону слід бути економнішим у плані сил та енергії. Якщо витратите все це на дрібниці, нові проєкти реалізувати не вдасться. Будьте уважнішими до вирішення грошових проблем. Ну, а ввечері, якщо вийде, відпочиньте на природі.

Стрілець
Якщо Стрілець давно хотів влаштуватися на нове місце роботи, то сьогодні його мрії збудуться. Або чекайте, що начальство запропонує високу посаду. Можливо, його заступником підете? Ось так сюрприз! Головне, менше метушитися.

Козоріг
Вас часто кидатиме в минуле. І чому так стається, відповісти неможливо. Напевно, сумуєте за подіями чи людьми, з якими вже не разом. Обов’язково допоможіть друзям або рідним, якщо хтось із них звернеться за підтримкою.

Водолій
Для Водолія сьогодні головним буде чесний підхід до роботи і до людей, з якими він працює. Успіх залежатиме від вашої кмітливості. Ну, а якщо ще й логіку увімкнете, то взагалі ціни вам не буде. Поїздки на далекі відстані скасуйте.

Риби
29 вересня Риби вирішать, що треба влаштовувати особисту сферу. Досить чекати, час діяти. Тим більше, що у вашому оточенні є людина, до якої ви небайдужі. На багатьох чекає подорож, пригоди та незабутні зустрічі.Back to top button