Суспільство

Гороскоп на 28 серпня: Стрільцям необхідний відпочинок, а Козорогам слід почекати з великими покупками

Овен
Живіть цим конкретним днем і не вдавайтеся до роздумів про марність всього сущого.

Телець
Сьогодні вам можна буде діяти лише в тому випадку, якщо ви абсолютно переконані у власній правоті. Інакше вас заїдять сумніви.

Близнюки
Нарешті ви зможете домогтися уваги, якої так прагнете. Головне – не забути зупинитися, отримати славу балакуна було б неприємно.

Рак
Сьогоднішній день має переповнити вас оптимізмом. Все виходитиме без найменших зусиль з вашого боку. Однак такий стан речей може дещо роздратувати. Можливі незручні ситуації на ґрунті елементарної заздрості.

Лев
Завжди приємно порадувати ближнього. Сьогодні вам представиться така можливість. Крім того, сьогоднішній день найкраще присвятити спілкуванню із прекрасним. Якщо в особистому розпорядженні нічого прекрасного у вас не спостерігається, доведеться сходити до музею.

Діва
Постарайтеся провести вечір у компанії людей, які добре до вас ставляться, це допоможе трохи прикрасити неприємне враження від дня, що минув.

Терези
Ви схильні брати всю відповідальність за те, що відбувається на себе, і даремно. Дозвольте іншим розділити цей важкий тягар.

Скорпіон
Сьогодні комусь негайно буде потрібна ваша і саме ваша допомога. Це може зайняти весь день, але не варто відмовлятися, допомогти дійсно можете тільки ви.

Стрілець
Вам може знадобитися відпочинок від суспільства навіть ніжно улюблених вами людей. Побудьте деякий час у гордій самоті.

Козоріг
Інколи найважливіша покупка може почекати. В для вас сьогодні саме такий день.

Водолій
Сьогодні всякі пошуки будь-чого перетворяться для вас на вишукане задоволення.

Риби
Не витрачайте сьогодні свій і чужий час на всілякі словесні вишукування. Інформація повинна виходити від вас у чіткій та зрозумілій формі, інакше можливі малоприємні накладки.Back to top button