Суспільство

Гороскоп на 28 лютого: у Овнів буде сприятливий день, а Дівам доведеться вирішувати чужі проблеми 

Овен

День буде сприятливий та плідний. Ви встигнете багато зробити сьогодні, вирішити важливі питання та надати допомогу оточуючим. Використовуйте досвід, отриманий раніше, і ваші колеги будуть вам вдячні. Завдяки збігу обставин, Овни можуть покращити свій добробут.

Телець

Якщо постаратися не втрачати душевної рівноваги та впевненості в собі, сьогодні можна багато чого досягти. Займіться старими питаннями, які не дають вам спокою. На Тельців чекають приємні та цікаві зустрічі. З розмов ви дізнаєтесь багато корисної інформації, можливі цікаві пропозиції.

Близнюки

Зосередьтеся на роботі: через неуважність ви можете допускати промахи або помилки, які ще більше виводять вас із себе. Близнюкам треба діяти так, як підказує інтуїція, причому рішення слід приймати швидко, не роздумуючи. З обережністю приймайте пропозиції незнайомців.

Рак

28 лютого ви можете зрозуміти, яка сфера діяльності вам найближча на сьогоднішній день і зробити несподіване відкриття. З’являться цікаві незвичайні ідеї. Щоб отримати бажане, Ракам треба буде докласти зусиль. Не ображайтеся на близьких через їхню необґрунтовану критику.

Лев

Не відволікайтеся від важливої роботи, на якій зараз зосереджено всю вашу увагу. Леви добре ладнають із колегами, ділові переговори проходять успішно. Навколишні намагаються завоювати вашу симпатію та пропонують свою допомогу чи підтримку: не варто їм відмовляти. Не забувайте відпочивати та відновлюватися.

Діва

Більшу частину дня Дівам доведеться вирішувати чужі проблеми та допомагати оточуючим. Деякі спробують використовувати вас у своїх інтересах, будьте обережнішими у спілкуванні. Не відкладайте неприємних справ, зробіть їх сьогодні, щоб вони не тягнули вас назад і не псували настрій.

Терези

Вам належить вирішити якесь важливе питання, яке потребує ретельного обмірковування. Зважте всі наслідки, зверніться по пораду до людини, якій ви повністю довіряєте. Ділові зустрічі пройдуть краще, якщо провести їх у неформальній обстановці.

Скорпіон

Не варто хвилюватися, якщо події розгортаються не так, як ви планували. Можливо, потрібно змінити підхід до справи або змінити план дій, але ця ситуація відкриє вам цікаві можливості та принесе вигоду. Більше розраховуйте на свої сили: оточуючі змушують вас нервувати.

Стрілець

Виявивши кмітливість і несподіваний підхід до справ, сьогодні можна багато чого досягти, що раніше здавалося досить складним. Зберігайте оптимістичне ставлення до того, що відбувається, у суперечках використовуйте факти, не дратуйте через незгоду опонента. Поговоріть із домашніми про спільні плани.

Козоріг

Вирішенню минулих проблем Козороги присвятять більшу частину дня. Можливо, вони будуть пов’язані з фінансами і виявляться не такими простими, як могло б здатися на перший погляд. Використовуйте свій досвід та не повторюйте минулих помилок. Треба бути ввічливими та дотримуватися етикету у ділових розмовах.

Водолій

Очікується насичений та плідний день. Якщо не відволікатиметеся на марні розмови, то встигнете закінчити великий обсяг роботи вчасно. Не варто просити допомоги у оточуючих, самостійно ви впораєтеся з роботою краще. Є шанс знайти додатковий заробіток.

Риби

Для виконання задуманого Рибам сьогодні доведеться виявити твердість. Деякі з тих, з ким вам доведеться спілкуватися, захочуть використовувати ваші можливості чи вашу доброту з корисливою метою. Не бійтеся говорити “ні” на наполегливі прохання. Гарний день для розважальних поїздок.

 Back to top button