Суспільство

Гороскоп на 28 грудня: ініціатива Близнюків може призвести до любовних стосунків, а Козорогам варто уникати суперечок

Овен
Цей день принесе Овнам різноспрямовані емоції. Вам здаватиметься, що справи йдуть успішно і ви гідні похвали, але оточуючі скептично ставляться до ваших досягнень. Працюйте у своєму ритмі та виконуйте робочі обов’язки, а думка оточуючих скоро зміниться, і ви отримаєте високу оцінку.

Телець
Сприятливий день для фінансової діяльності, вкладення коштів та планування покупок. Тільцям вдасться вирішити свої фінансові питання та побачити нові методи заробітку. У особистих відносинах усе складається успішно; 28-го грудня ви особливо привабливі для протилежної статі.

Близнюки
Не вступайте у протиборство і не налаштовуйте людей проти себе. Так ви лише ускладните виконання своєї роботи. 28 грудня підходить для створення команди, пошуку однодумців та досягнення цілей спільно. Якщо Близнюки виявлять ініціативу, то можуть розпочати серйозні любовні стосунки.

Рак
Консервативному Раку не подобаються ризиковані пропозиції, але сьогодні треба зробити виняток та поекспериментувати. Якщо виникла потреба запитати поради, звертайтеся до людей, методи роботи яких кардинально відрізняються від ваших.

Лев
Намагайтеся контролювати свої слова, по можливості менше спілкуйтеся з оточуючими. Сьогодні будь-яка дрібниця може призвести до серйозного конфлікту. Справи краще закінчувати на самоті, не вдаючись до допомоги колег. Якщо хтось не виконав своєї обіцянки, не засмучуйтесь: так склалися обставини.

Діва
Присвятіть день завершення старих справ, наведіть лад у своєму робочому графіку. Великих перемог Діви сьогодні не доб’ються, зате вдасться звільнитися від дрібних питань, які постійно нагадують про себе. Романтичне побачення подарує приємні моменти, а друзі приготують сюрприз.

Терези
Відчуття комфорту та впевненості буде притаманне Терезам 28-го грудня. Ви не звертатимете уваги на дрібні неприємності, а складні робочі питання вирішаться швидко і на вашу користь. Приділіть час сім’ї, коханій людині, приготуйте романтичну вечерю. Намагайтеся не перевтомлюватись.

Скорпіон
Розмовляти з оточуючими Скорпіонам сьогодні легко та приємно. Люди захочуть надати допомогу та підтримати вас у будь-якій справі. Використовуйте цей шанс. Можливо виникне бажання розпочати якусь нову незвичайну справу, але не витрачайте сили на марні проєкти.

Стрілець
Якщо вам належить займатися нудною чи неприємною справою, почніть це робити якомога раніше, не відкладайте її на вечір. Стрільцям доведеться боротися з нападами лінощів і небажанням працювати. Вечір підходить для романтичних зустрічей та поїздок. Навчання та засвоєння знань будуть даватися легко.

Козоріг
Проаналізуйте, чого ви дійсно хочете, і тільки після цього плануйте свої справи. Якщо Козоріг чітко бачитиме мету, то він швидше її досягне. Уникайте суперечок та з’ясування стосунків: це забере у вас багато енергії та зіпсує настрій. Проведіть спокійний вечір.

Водолій
Можливі проблеми у спілкуванні не лише з колегами, а й із близькими друзями. Тому намагайтеся не сперечатися; знайти компроміс сьогодні буде складно. Слідкуйте за своїми витратами, не купуйте непотрібних речей. Краще зайнятися якоюсь цікавою справою.

Риби
Бажання порушувати правила, і робити несподівані вчинки може поставити Риб у складну ситуацію. Власні інтереси сьогодні будуть на першому місці. Увечері можливі зустрічі із неординарними людьми. Гарний час для походу по магазинах та купівлі недорогих корисних речей.Back to top button