Суспільство

Гороскоп на 27 грудня: у Дів вдало пройдуть переговори, а Терезам варто зайнятися самоосвітою

Овен
Не чекайте надто багато від сьогоднішнього дня, і все складеться вдало. Щасливий випадок чи збіг допоможе просунути вперед складну справу. Однак Овнам доведеться докласти зусиль, щоб отримати результат і досягти бажаного. Відкладіть похід у магазин: покупки не принесуть задоволення.

Телець
Має бути довгий і трудомісткий день. Тільцям необхідно виявити завзятість та присвятити багато часу вивченню всіх деталей та фактів. Не бійтеся просити допомоги у знаючих та досвідчених людей: їхні поради принесуть користь. Вечір проведіть з друзями або з коханою людиною: спілкування допоможе розслабитись.

Близнюки
Емоційний рівень сьогодні підвищений, у Близнюків із самого ранку можуть виникати сварки з оточуючими людьми. Не варто згадувати старі образи і засмучуватись через дрібниці. Зосередьтеся на роботі та зберігайте позитивний настрій. Похід у магазин буде вдалим; можна купити предмети для дому.

Рак
Розподіліть свої справи на сьогоднішній день, планування допоможе зробити більший обсяг роботи і нічого не забути. Ваш внутрішній голос підкаже, чим зайнятися насамперед. Сьогодні Раки зустрінуть потрібних людей та знайдуть однодумців, які підтримають у складній ситуації.

Лев
Легковажний настрій матимуть Леви 27-го грудня. Будьте обережні у своїх бажаннях: багато їхніх наслідків буде складно виправити. Складні питання краще перенести на другу половину дня. Будьте ініціативнішими в особистому житті, покажіть коханій людині, що цінуєте її.

Діва
Переговори чи зустрічі, на які ви сподівалися, пройдуть результативно у першій половині дня. Після обіду досягти бажаного буде складніше та у спілкуванні можуть виникати напружені ситуації. Щоб протистояти інтригам своїх ворогів, дійте нестандартно, виявіть винахідливість.

Терези
Вдалий день, щоб справити гарне враження на своїх співрозмовників та ділових партнерів. Ваша чарівність сьогодні допоможе досягти багато чого. Займіться самоосвітою, завітайте на курси підвищення кваліфікації, тематичні конференції. Ці знання вам знадобляться в майбутньому.

Скорпіон
Ентузіазм і наполегливість Скорпіонів допоможуть їм досягти чудових результатів навіть у найскладніших справах та ситуаціях. Можливі корисні ділові знайомства, які допоможуть у кар’єрному зростанні. Сьогодні ви здатні справити гарне враження на будь-кого: використовуйте цей шанс.

Стрілець
З ранку вас переслідуватимуть роздратування та невдоволення. Намагайтеся тримати свій поганий настрій при собі, не вступайте в конфлікти з колегами на роботі. По можливості працюйте поодинці: командна робота принесе більше проблем, ніж користі. Увечері сходіть у басейн чи на масаж.

Козоріг
Справи просуваються не так, як було задумано і це змушує Козорогів нервувати. Можна подивитися на ситуацію інакше: нові обставини відкривають нові шляхи розвитку, скористайтеся цим і зробіть крок уперед. Обережніше ставтеся до пропозицій у фінансовій сфері, можливі втрати.

Водолій
Налаштовуйте себе на роботу, на позитивний результат. Багатьох Водоліїв сьогодні відволікатимуть легковажні бажання та спокуси, але щоб не підвести своїх партнерів, слід відповідально підійти до роботи та виконати все, що було обіцяно. Знайдіть баланс між напруженою роботою та приємним відпочинком.

Риби
День підходить для відпочинку та заняття улюбленою справою. Відкладіть серйозні питання на інший день, не приймайте ризикованих пропозицій, щоб уникнути фінансових та репутаційних втрат. Можливе нерозуміння у відносинах із близькими.Back to top button