Суспільство

Гороскоп на 26 жовтня: Овнам варто говорити саму правду, а Рибам слід звернути увагу на своє здоров’я

Овен
Сьогодні Овнам слід говорити лише правду. Будь-яка, навіть найбезневинніша фальш призведе до конфлікту на роботі і позбавить вас спокою на весь день. Бережіть свій авторитет та добре ім’я, не приймайте ризикованих пропозицій.

Телець
Вдалий день для підвищення по службі. Начальство до вас прихильне, можна продуктивно обговорювати ваші професійні обов’язки та можливе кар’єрне зростання. Але майте на увазі, що велика відповідальність на роботі залишить вам менше часу для особистого життя.

Близнюки
Близнюкам слід зрозуміти – трохи перепочинку ще нікому не завадило. Ви ж знаєте: кінь може працювати більше за всіх, але керівником сільгоспу він не стане. А от здоров’я підірвати може. Тож, виділіть час лише для себе, ви давно на це заслуговуєте.

Рак
Порадуйте себе приємною покупкою та проведіть цей день, як вам заманеться. Відпочинок із друзями, трохи спортивних навантажень на свіжому повітрі та приємне знайомство повернуть вам сили та подарують багато приємних моментів.

Лев
Хорошим відпочинком для Левів буде зміна обстановки чи невелика подорож. Вам потрібно заповнити запас енергії та привести свій стан у норму. Тоді всі професійні проблеми будуть вирішені на вашу користь.

Діва
Сприятливий день для Дів, коли будь-яке спілкування з колегами буде легким та приємним. Ви можете зацікавити потрібних людей і вирішити важливі питання. 26-го жовтня почуття впевненості супроводжуватиме вас весь день.

Терези
Важливі рішення, які доведеться сьогодні прийняти Терезам, матимуть значення в майбутньому. У спілкуванні будьте уважні, ввічливі та спокійні, поважайте свого співрозмовника та його точку зору. Не відмовляйте, якщо хтось попросить допомоги.

Скорпіон
Ділові зустрічі можуть допомогти Скорпіонам у подальшій кар’єрі та налагодженні потрібних зв’язків. Погоджуйтесь піти на бізнес-ланч або конференцію, використовуйте будь-який шанс підвищити свій професійний рівень.

Стрілець
Проблеми чи складності, які можуть влаштувати ваші недоброзичливці, Стрільці сьогодні вирішуватимуть швидко та об’єктивно, уникаючи при цьому всіх негативних наслідків. Розраховуйте лише на свої сили – так вам буде простіше приймати правильні рішення.

Козоріг
Подивіться скептично на людей, які вас оточують. Серед них є ті, які тільки користуються вами та додають негативу у ваше життя. Сьогодні будьте обережні у романтичному спілкуванні з протилежною статтю: є можливість бути ошуканим.

Водолій
Сьогодні гарний день для великих звершень та активних дій. Не бійтеся ворогів чи заздрісників, сьогодні вони не зможуть нашкодити чи перешкодити у ваших планах. Продемонструйте свої найкращі ділові якості.

Риби
Несприятливий день для риб у сфері здоров’я. Уважно стежте за тим, що ви їсте або тримаєте в руках. Велика ймовірність отруєння, травми чи захворювання. Не відвідуйте людні місця чи сумнівні їдальні. Свіже повітря та позитивний настрій допоможуть провести приємний вечір.Back to top button