Суспільство

Гороскоп на 25 грудня: на Раків чекає напружений день, а Стрільцям слід бути уважнішими до грошей

Овен
Щось важливе відбуватиметься у вашій родині чи у родичів. Хтось страждатиме від внутрішньої напруги, можливі сварки та брехня у стосунках. Після обіду вам вдасться трохи розслабитися. Мабуть, у когось виникне бажання зустрітися з друзями, розвіятися.

Телець
25 грудня – добрий час для навчання, відвідування місць, де ви отримаєте нові враження. Якщо є можливість, вирушайте у подорож. Нехай це буде навіть поїздка за місто. Новини здалеку можуть вас трохи засмутити. Ближче до обіду, мабуть, доведеться вирішувати якісь домашні питання.

Близнюки
Змін зажадають серця Близнюків. Захочеться багато чого зруйнувати відразу, але ось чи вдасться побудувати також щось нове, це малоймовірно. У результаті ви можете зрозуміти, що не варто було щось різко змінювати. Ближче до обіду захочеться розважитись, напруга трохи спаде. Вирушайте прогулятися до парку.

Рак
Напружений день у Раків. Відносини з партнером не складатимуться із самого ранку. Ви відчуватимете тиск з боку коханої людини. Можливий конфлікт через причину, яку ви давно замовчували. Це може вилитися навіть у те, що деякі ухвалять рішення розлучитися на час чи назавжди. Не приймайте поспішних рішень, заспокойтесь спочатку.

Лев
Перша половина дня може принести тривожні думки щодо роботи чи здоров’я родичів. І на своє самопочуття зверніть увагу. Ближче до обіду партнер вимагатиме уважнішого ставлення до нього. І це добре, тому що ви чудово проведете разом час, може підете за покупками або прогуляєтесь.

Діва
Зранку особисте життя може дати тріщину. Імовірна сварка, як із коханою людиною, так і з дітьми. Атмосфера буде розпалюватися через взаємне пред’явлення претензій. Хтось когось ревнуватиме, підозрюватиме в неналежній поведінці. Ближче до обіду настрій покращиться. Настане слушний час, щоб зайнятися повсякденними справами. Багато що вдаватиметься легко.

Терези
У першій половині дня відчуватиметься напруга у відносинах з людьми, з якими ви проживаєте в одній квартирі, будинку. Імовірні якісь вимушені зміни. Ближче до обіду настрій покращиться. Настане сприятливий час для побачень, знайомств, романтики, спілкування з дітьми. Хтось матиме сплеск натхнення для творчого самовираження.

Скорпіон
25-го грудня вранці краще не заводити серйозних розмов і не з’ясовувати стосунки. Поїздки відкладіть до обіду. У цей час Місяць змінить знак і час сприятиме покупкам, особливо для дому. Добре зустрічати гостей, спілкуватися із родичами, налагоджувати стосунки, займатися домашніми справами.

Стрілець
Бережіть гроші у першій половині дня. Не треба робити необдуманих вчинків. Сприятливими будуть поїздки, тож можете вирушати до магазину за подарунками. День також підходить для навчання.

Козоріг
З ранку не кидайтеся на людей із претензіями. Настрій буде войовничим. Ближче до обіду емоції вщухнуть, і ви із задоволенням зможете зайнятися домашніми справами. Настане гарний час для прибирання, приготування їжі. Купіть щось гарне з одягу, прикрас.

Водолій
Депресивний настрій може бути вранці, тож, якщо є можливість, то краще встати пізніше. Тому що навряд чи вам захочеться займатися справами. Після 10 години ранкуз’явиться бажання перетворитись, почати дієту, записатися на фітнес.

Риби
З ранку ви можете посваритися з кимось із друзів. Можливо, навіть припиняться стосунки. Але ви чудово почуватиметеся на самоті, займетеся домашніми справами чи творчістю. Приготуйте чи купіть те, що давно хотіли. Сьогодні ваше потаємне бажання може реалізуватися.Back to top button