Суспільство

Гороскоп на 24 вересня: Терези матимуть доленосний день, а Леви можуть присвятити час собі

Овен
Сьогоднішній день буде яскравим. Нарешті можна зробити те, що відкладалося довгий час. Тільки не намагайтеся закінчити одразу все. Інакше жодне завдання не доведете до досконалості.

Телець
Телець може зав’язати контакт із людиною не лише самодостатньою, а й успішною. Ви навіть візьмете його дії як приклад для реалізації особистих цілей. Дозволяється вкладати гроші у щось нове, але не дуже велике.

Близнюки
Менше критики на адресу оточуючих людей – ось чого потрібно дотримуватися Близнюкам. Для того, щоб втілити в реальність мрії, потрібно вийти зі світу фантазій. Ви таке собі вигадали, чого в житті зустріти неможливо. І на який результат чекати?

Рак
Хороший день у Рака, який правильно трактуватиме інформацію, що надходить. Нічого не пропустіть із виду, все має значення в особистій та побутовій сфері. Обов’язково переберіть папери, які знадобляться у робочі дні.

Лев
Можна подорожувати, знайомитися та присвячувати час лише собі. Лев так і зробить, якщо обставини не зміняться. Але все можливе, тому не плануйте цей вихідний. Корисно провести час у колі друзів.

Діва
Треба більше рухатися, грати та зміцнювати здоров’я. Особливо, якщо більшість часу на роботі сидите. Ось і використовуйте цей день як “пігулку” для спини, кінцівок і, звичайно ж, настрою. Посидьте з друзями у кафе.

Терези
Для Терезів цей день романтичний і доленосний. Якщо ви самотні, то сьогодні можете назавжди попрощатися із холостяцьким життям. Ні, в РАГС вас ніхто не потягне, а от закохатися можете. І це станеться за несподіваних обставин.

Скорпіон
На жаль, гармонійними стосунками з обранцем Скорпіон цього дня похвалитися не може. Будуть причіпки, претензії і навіть конфлікт, після якого кожен розійдеться своїми кутами. Тільки не звалюйте все на долю, ви самі її творите.

Стрілець
У житті Стрільця буде чимало складних ситуацій. Але якщо сядете і ретельно обдумаєте, то рішення знайдеться. Та й вихід із фінансових глухих кутів теж буде. Головне, не здаватись і не шукати підтримки в інших людей. Ви сам собі помічник.

Козоріг
Хороший день для пошуку нових друзів та однодумців. Обов’язково подумайте, якими методами зміцнити імунітет. Відкиньте все старе, треба рухатись уперед.

Водолій
24 вересня Водолій має забути про ризик, спокуси в коханні та авантюри. Все вищезгадане може очорніти вашу репутацію і знизити самооцінку. Якщо якісь пропозиції і здаються вигідними, то це лише на словах.

Риби
Чудовий день для творчих риб. Ви не тільки плаватимете в морі натхнення, але й створюватимете шедеври. Не турбуйтеся з приводу невирішених побутових проблем. Якщо на якийсь час викинете їх з думок, то вони покинуть вас – раз і назавжди.Back to top button