Суспільство

Гороскоп на 23 серпня: Дівам — новий життєвий шлях, Терезам — прихильність зірок

Овен
Аби робота вам не набридала, спробуйте знайти собі маленьке хобі для душі. Та не забувайте про те, що саме хобі може стати вашою улюбленою роботою. Головне — трохи докласти зусиль.

Телець
Якщо вам дуже хочеться трохи побути на самоті — зробіть це. Сьогодні ідеальний час, аби обміркувати своє життя.

Близнюки
Якщо раптом ви отримаєте несподівану пропозицію — не поспішайте від неї відмовлятися. Можливо, саме цього шансу ви чекали останні роки.

Рак
Минуле часто повертається в наше життя з неприємними несподіванками. Але не забувайте про те, що ви вже через все це проходили. Тож, йдіть вперед і не звертайте уваги на колишні образи та невдачі.

Лев
Для Левів 23 серпня може стати днем випробування власної інтуїції. Довіряйте серцю.

Діва
Спробуйте більше посміхатися — і доля посміхнеться вам у відповідь. Будьте уважними до того, що сьогодні почуєте, можливо, перед вами розкриється новий життєвий шлях.

Терези
Всі зірки сьогодні на вашому боці. Але не забувайте, що з їхньою допомогою краще робити лише добрі справи.

Скорпіон
Якщо ви гадаєте, що у вашому житті багато проблем — то зрозумійте, що більшість із негараздів ви просто близько сприймаєте до серця. Вам варто трохи розслабитися та згадати те, що нерозв’язних проблем не існує.

Стрілець
Сьогодні краще провести день без прийняття важливих рішень. Залиште останнє право голосу за іншими, а самі — чекайте на гарний результат.

Козоріг
Дивитися об’єктивно на події — має стати вашим сьогоднішнім девізом. Навіть завзятий оптимізм слід трохи стримати і тверезо оцінити всі факти.

Водолій
Якщо чуєте тривожні дзвіночки від організму — не зволікайте. Краще сходити до фахівців та переконатися, що зі здоров’ям все гаразд. Пам’ятайте — береженого Бог береже.

Риби
Не слід перейматися негараздами в деяких особистих питаннях. Їх час ще не настав. Тож спробуйте трохи відволіктися від критики самого себе.Back to top button