Суспільство

Гороскоп на 23 грудня: Тельці можуть насолодитися плодами праці, а Водоліям доведеться захищати свою репутацію

Овен
У професійній сфері сьогодні варто зробити паузу; також не рекомендується займатися документацією: існує ризик зробити помилки. Бажання легких та швидких грошей для Овнів обернеться фінансовими втратами. Будьте уважні під час укладання угод.

Телець
Настав час насолоджуватися плодами своєї праці. Результати зусиль, які Тельці прикладали кілька місяців тому, виявляться у ці дні. Можливі неприємні несподіванки з боку друзів. Не будьте надто вимогливими до дітей, виявіть терпіння.

Близнюки
День сприятливий для саморозвитку та отримання нових знань. Запишіться на курси, почитайте книгу цікавої для вас тематики. Якщо хтось із близьких намагається вас обмежити чи контролювати, не затівайте сварку, будьте м’якшими та доброзичливішими до них.

Рак
Просування по службі та різні ділові поїздки очікують на Раків 23-го грудня. Також можливі цікаві пропозиції; спочатку добре їх обміркуйте. Зберігайте оптимістичний настрій, сьогодні можна подолати будь-які труднощі.

Лев
Не плануйте на сьогодні поїздки та відрядження, перенесіть їх на інший час. Також несприятливий день для зміни іміджу чи нової зачіски: ви залишитеся розчаровані.

Діва
Гарний час для творчих занять або прилучення до мистецтва. В особистому житті у Дів все складається добре. Можливе одержання незапланованого доходу. 23-го грудня ваша дипломатичність і здатність переконувати допоможе легко досягти бажаного.

Терези
Численні справи та робочі питання можуть зайняти весь ваш час. Якщо є можливість, відкладіть їх на інший день. Зараз Терезам краще побути разом із коханою людиною, сходити на побачення, влаштувати романтичний вечір. Це значно зміцнить стосунки.

Скорпіон
Старі образи або події можуть повернутися в особисте життя Скорпіонів і завдати їм неприємних моментів. Постарайтеся уникнути з’ясування відносин, проявите гнучкість і дипломатичність у спілкуванні. Ваша допомога іншим з їхніми проблемами може обернутися проти вас.

Стрілець
Підготуйтеся до складного дня на роботі. Вам належить займатися складними питаннями, вирішення яких можливо вам не під силу. Також із колегами очікуються напружені стосунки. Поставте собі чіткі цілі та пріоритети; так буде легше досягти їх.

Козоріг
Сприятливий день для операцій у фінансовій сфері та торгівлі. Козорогам сьогодні можна розглядати навіть ризиковані пропозиції. В особистому житті всі проблеми залишилися позаду і можна сміливо будувати спільні плани. Ваші мрії почнуть збуватись.

Водолій
Вам доведеться захищати свою репутацію на роботі; недоброзичливці будуть плести проти вас інтриги. Спокійне ставлення та стриманість допоможуть вийти зі складної ситуації з честю. Увечері можливе отримання важливої новини, яка багато змінить у житті.

Риби
Намагайтеся обмежити спілкування та уникати непотрібних суперечок з оточуючими. У другій половині дня самопочуття може погіршитися. По можливості проведіть вечір із близькими чи наодинці, почитайте книгу, подивіться цікавий фільм.Back to top button