Суспільство

Гороскоп на 2023 рік для всіх знаків Зодіаку

За східним календарем, символом Нового року 2023 буде Чорний Водяний Кролик. Таке співвідношення кольору, тварини і стихії трапляється раз на 60 років. Тобто в минулому Чорний Водяний Кролик приходив до людей ще 1963 року. Астрологи стверджують, що найбільш вдалим періодом у році Чорного Водяного Кролика буде зима. Успіх у справах супроводжуватиме як на початку Нового 2023 року (січень-лютий), так і наприкінці (грудень 2023-го і навіть січень 2024 року).

Рік Кролика внесе в особисте життя бажану гармонію та спокій. Це хороший період для створення нових та зміцнення вже наявних відносин. Сімейні цінності будуть над усе. Самотні можуть створити «осередок суспільства». Ніхто не залишиться без взаємного кохання, якщо захоче зміцнити союз на його початковій стадії. Це рік м’якої та доброї енергії, нею вдасться скористатися з найкращою метою.

Хочеться бути щасливим та успішним? Від того, як ви поставитеся до змін, залежатиме результат будь-якого підприємства. Зміни очікуються у роботі, сімейному житті, кар’єрі та матеріальній сфері. Головне, скрізь проявити себе з кращого боку, подбати про близьких та взяти на себе відповідальність за те, що відбувається.

Овен
Овну з січня по липень знадобиться гарна порція оптимізму та ентузіазму для реалізації цілей. Головне, не метушіться. Хаос може змінити ситуацію на гірший бік. Ви знайдете неординарний підхід до проєктів, що сприятливо позначиться на результаті. У відносинах з людьми Овен теж поводитиметься м’якше і поступливіше. Питання з грошима успішно вирішуватимуться в середині і наприкінці весни. Вдасться знайти ще один заробіток. 2-й квартал підходить для втілення планів у життя. Представники знака, які давно й успішно перебувають у стосунках, зможуть зробити їх ще міцнішими і щасливішими.

Телець
Самовпевнений і гордий – таким побачать Тельця оточуючі. З липня ви кардинально змінитеся на краще, і не без причини. Позаду помилки та конфлікти, що змусили переглянути свою поведінку. Перша половина року буде повчальною. Середину та кінець літа присвятіть відпочинку та зміцненню здоров’я. Не псуйте відносин з колегами, якщо плануєте спільні справи. Контролюйте емоції та енергію, що виходить від вас. Прийняття рішень перенесіть на вересень та жовтень. Навчившись тримати “ніс за вітром”, Тельці зможуть не лише пристосуватися до життєвих змін, а й отримати від них задоволення.

Близнюки
Активний і плідний період чекає на Близнюків. Можна планувати зміни у різних сферах, організовувати поїздки та налагоджувати особисте життя. Хочеться змінити професію? Будь ласка, навчайтеся, підвищуйте рівень майстерності та дійте. Багато що у 2023 році залежатиме від вашої ініціативи та впевненості у завтрашньому дні. У березні (друга декада) вирішення проблем даватиметься нелегко. Будьте вкрай обережні у поїздках, стосунках з людьми та трудомісткій роботі.

Рак
Раки відчують, що життя налагоджується – з їхнього знака нарешті вийде Чорний Місяць, який серйозно ускладнював їхнє існування, особливо в тому, що стосувалося професійної діяльності та авторитету – останнім часом вони отримували надто багато “уколів” у цій сфері. Тепер становище поступово почне вирівнюватися – з’явиться можливість кар’єрного прориву, про що представники знака так довго мріяли, а потім покращиться матеріальний добробут. У 2-му кварталі 2023 року життя Рака потече в іншому руслі. Але події та зміни лише позитивні. Акцентуйте увагу на зміни у фінансах та коханні з середини весни по 16 травня. Не розслабляйтеся раніше часу, інакше пропустите багато перспективних можливостей. Можливі знайомства із важливими людьми. На жаль, з 6 по 20 червня Рак може наступити на ті ж самі граблі. Ви колись не завершили справи чи розлучилися з кимось без вагомих причин? Ось тепер все це і доведеться вирішити.

Лев
Кому подобається критика ззовні? Нікому. Тим більше, пихатому і гордому Леву. Але у 2023 року доведеться якось пережити все це, а також ретельно продумувати пропозиції щодо співпраці. До речі, якась із сприятливо вплине на кар’єрне зростання. Тримайте гроші при собі, будь-які вкладення виявляться ризикованими та збитковими. Кожну покупку подумки «зважуйте», чи потрібна вона вам? Комерційними питаннями займайтеся у 3-й декаді березня та у 2-му кварталі. Також Левам зірки обіцяють яскраві та неповторні події у всьому, що стосується любові, сім’ї та творчості.

Діва
У лютому та березні 2023 року Діві доведеться крутитися як білка в колесі. Інших варіантів досягти цілей не буде. Особливо, якщо хочеться налагодити контакти та реалізуватися у творчості. У любовних та ділових відносинах після 16 травня конфлікти будуть, але залагодити їх вдасться. 2-й квартал підходить для відряджень та нових проєктів. А ось у червні не напружуйтесь у роботі, краще відточіть те, що вже виконали. Також Дівам зірки радять звернути увагу на сферу нерухомості – саме тут наступного року на них чекають найцікавіші події, які, що важливо, принесуть вагомий прибуток.

Терези
Середина весни та травень 2023 року виявляться для Терезів вдалими. Більшість змін позитивного характеру. Очікується чимало яскравих знайомств, вигідних пропозицій та рішень, що впливають на долю. Якщо вже є плани на кар’єру та любовні стосунки, то вони втіляться у життя у перше півріччя. Після 10 жовтня очікуються перспективи у роботі, особистому бізнесі та грошовій сфері. Терези наповняться впевненістю та оптимізмом, що дозволить їм створити міцну основу на майбутнє.

Скорпіон
Якщо Скорпіон буде активним і пробивним, то до 22 травня 2023 йому вдасться втілити в життя все, що задумано раніше. Керівництво та колеги підтримають вас обома руками та підбадьорять. У 2-му кварталі (травень) у знаку Тельця знаходиться Юпітер. Це призведе до вирішення складних ситуацій, які нагадають про себе в 3-му кварталі. Для всього нового та незвичайного вибирайте кінець літніх місяців. Тільки дійте самовпевнено і наполегливо, щоб не злякати Удачу. Доля любить стійких, тому представники знака цілком можуть розраховувати на подарунки з її боку – покращення настане у всіх життєвих сферах, а яку з них зробити пріоритетною – залежить від самих Скорпіонів.

Стрілець
Якщо Стрілець створить цілі у січні 2023 року, то втілити їх вдасться у 2-й половині березня та у 3-му кварталі (початок). Це гарний період для знайомств та співпраці. Стережіться конфліктів з ріднею та друзями. На жаль, з дітьми теж буде нелегко налагодити спільну мову. Якщо не хочеться посваритися з начальником, то тримайте емоції у вузді в середині весни та у травні. Накопичуйте досвід та знання у квітні, щоб з липня по грудень досягти того, чого прагнули у робочій сфері. Не варто Стрільцям забувати і про кохання, яке, як завжди, прийде несподівано.

Козоріг
Багато поїздок, зустрічей та переговорів очікується з 26 січня по 8 лютого 2023 року. Це означає, що Козорогам треба бути дуже уважними та стриманими емоційно. Стан здоров’я не на висоті, подбайте про себе. Робота дасть результат, навіть якщо займатись справами будете одні. У другій частині лютого та у березні (початок) сміливо будуйте плани для просування кар’єри. Про творчі плани не забувайте. У коханні та фінансах все складеться добре наприкінці 3-го і на початку 4-го кварталу.

Водолій
Водолій зав’язуватиме знайомства зі швидкістю світла. Загалом, у 2023 році очікується маса яскравих моментів, незабутніх подій та робочих успіхів. Ви блищатимете творчими ідеями, зміните погляди на деякі речі. Кар’єра піде вгору. Хоча багато хто вирішить кардинально змінити спеціальність. Водолію вдасться зміцнити фінансове становище і знайти багатого спонсора. Додайте ділового темпу з 8 лютого. Важлива навичка, яка стане в нагоді Водоліям у цей час – вміння прощати: з тяжкістю образ на плечах їм навряд чи вдасться всерйоз досягти успіху.

Риби
Рибам у січні та лютому 2023 року доведеться екстрено займатися незакінченими проєктами. Тільки намагайтеся завершити цей процес до кінця зими. Інакше з’являться борги та тягар відповідальності за щось нове. Добре в Новий рік вступити без кредитів, щоб у 2-му кварталі втілити все заплановане. Скажіть “Ні!” негативним відносинам. Не ризикуйте без причини. Кар’єрне зростання очікується у квітні (кінець), а 2-й квартал підходить для реалізації будь-яких проєктів. Також Рибам у всіх сферах професійної діяльності та особистого життя зірки рекомендують орієнтуватися на закордон. На роботі найкраще встановлювати та розвивати контакти із закордонними партнерами, а знайомство із солідним та імпозантним іноземцем з часом цілком може призвести до офіційного оформлення стосунків.Back to top button