Суспільство

Гороскоп на 2 жовтня: Овни перебуватимуть у метушні, а Рибам варто бути обережними із покупками

Овен
Сьогодні може бути багато метушні, питань, які потрібно буде вирішити. Партнер може вередувати, висловлювати невдоволення. У вас також може бути мінливий настрій. Не намагайтеся вирішити всі питання одразу, залиште час для відпочинку.

Телець
При вирішенні повсякденних справ можуть виникнути непорозуміння. День сприятливий для прогулянок та відвідування місць, де мало людей. Можливо, ви захочете зайнятися йогою, медитацією, сходити до басейну. Навіть читання книги наодинці принесе розслаблення та радість.

Близнюки
У Близнюків можливі зміни у любовних справах та у колі друзів. Ви на якийсь час можете розлучитися, посваритися, або людина поїде кудись. Друзів сьогодні може стати більше, може вас познайомлять з дуже цікавою людиною. Намагайтеся не лише говорити, а й слухати співрозмовника.

Рак
Так собі день у Рака. Із партнером можуть бути дрібні сварки, хтось проігнорував прохання, плани змінилися на день. Покупки для дому зробили, але одна людина залишилася незадоволеною ними. Купуйте щось смачне, сьогодні образи краще заїсти чимось солодким, влаштуйте собі свято живота.

Лев
День Лев присвятить повсякденним справам, поїздки здебільшого будуть через домашні турботи. Не все складатиметься так, як хотілося б. Можливе нерозуміння з людьми, з якими ви сьогодні спілкуватиметеся. Хороший день для навчання, отримання нових вражень навіть по телевізору.

Діва
Не найкращий день для покупок, тільки якщо найнеобхідніші. Імовірні зміни в особистому житті, ви розлучитеся з людиною, посваритеся, а може, навпаки, вас познайомлять. Діти можуть вимагати підвищеної уваги. Добре займатись творчістю, сьогодні вас відвідає муза.

Терези
Вдома хтось може пред’являти вам претензії, висловлювати невдоволення тим, що ви приділяєте мало уваги чи надто холодні, усунені. Домашніх справ може бути багато, але партнер якщо і буде вам допомагати, то з великим небажанням. Від покупок відмовтеся.

Скорпіон
Скорпіон може сумувати за своїм особистим життям, ділитися своїми переживаннями з подружкою, другом. З кимось із родичів обговорюватимете повсякденні проблеми, можливо, доведеться надати комусь допомогу, подбати про здоров’я.

Стрілець
Стрільцеві краще в борг не давати, навіть якщо просять друзі. Довго чекатимете на повернення. Хоча і до вас можуть прийти по те, що ви повинні. Сьогодні варто економити, інакше залишитеся без грошей або купите не те, що потрібно.

Козоріг
У сім’ї можуть виникнути непорозуміння, особливо зі старшими родичами. Займатися домашніми питаннями може бути ліньки. Постарайтеся все ж таки взяти себе в руки і все закінчити. Не будьте надто самовпевнені, нав’язуючи близьким свою думку.

Водолій
Якщо ви захочете з кимось поділитися грошима, дати в борг, то спочатку подумайте над тим, чи ви залишили достатньо для себе. Сьогодні добре займатись творчістю, зустрічатися з однодумцями. Тільки не випинайте себе як майстра на всі руки, буде стриманіше в оцінці себе.

Риби
Сьогодні можливі зміни у дружніх стосунках. Може ви і не розлучитеся назавжди, але вони можуть стати тимчасово напруженими. Будьте обережнішими з покупками. Ви можете витратити більше, ніж можете собі дозволити.Back to top button