Суспільство

Гороскоп на 19 серпня: Тельцям — фундаментальні задуми, Водоліям – несподіваний поворот у долі

Овен
Не будуйте сьогодні грандіозні плани. Краще зосередитися на дрібницях, аби потім не сумувати, що грандіозне — не вдалося.

Телець
Якщо полюбляєте планувати — то не тримайте себе в руках. Почніть будувати плани вже на вересень. Сьогодні ваші задуми можуть стати фундаментальними.

Близнюки
Давно не відчували себе абсолютно щасливими? Сьогодні у вас є можливість це відчути. Головне — не замикайтеся у собі та піддайтеся плину емоцій.

Рак
На вас звертає увагу колега, а ви не знаєте, що з цим робити? Вечір п’ятниці може розставити все по місцям. Тож, погоджуйтеся на пропозиції, які сьогодні до вас поступатимуть.

Лев
За вікном п’ятниця, а ви не бажаєте, щоб тиждень закінчувався? Не біда, сьогоднішній день може настільки наситити вас гарними емоціями, що їх вистачить надовго. Ваші друзі можуть вас приємно здивувати, тож не вимикайте звук на телефоні, не зачиняйтеся вдома, віддайтеся на волю гарного випадку.

Діва
Маєте гарно сформований план? Передивіться його ще раз та будьте готові до того, що все може піти зовсям не так, як ви того бажаєте. Але, не хвилюйтеся. Нічого поганого точно не має статися. Пам’ятайте — якщо одна дверь зачиняється, то відкривається інша.

Терези
Очікування і реальність можуть значно відрізнятися. Та Терези завжди готові до будь-яких проявів долі. І цього разу ви будете задоволені навіть значними змінами в тому, на що чекали.

Скорпіон
Вам не вистачає доброти. Спробуйте один день бути добрішими, і, повірте, це не мине не поміченим. Кожен добрий вчинок буде подвоєним на вашу користь.

Стрілець
Не варто рубати з плеча, якщо невпевнені у своїй правоті. Краще сто раз перевірити факти, а вже потім робити висновки.

Козоріг
Домашні справи накривають з головою? Сьогодні можете з чистою совістю про них забути. Приділіть час собі. Ви на це заслуговуєте.

Водолій
Чомусь зірки вказують на те, що Водолії можуть спіймати вдачу за хвоста. Будьте сьогодні уважними, ваше щастя десь зовсім поруч.

Риби
П’ятниця не означає те, що треба проводити цей день голосно та енергійно. Чому б не порушити традиції та не провести цей день вдома? Трохи спокою вам не завадить.Back to top button