Суспільство

Гороскоп на 19 березня: Дівам варто простіше ставитися до критики, а Скорпіонам слід дати відсіч маніпуляторам

Овен
Приділіть сьогодні час своїм рідним та близьким людям. Виявіть участь, покажіть, що вам не байдужі їхні проблеми. Вдалий час для просування у кар’єрі або підвищення на посаді. Виявіть ініціативу на робочому місці: є шанс одержати вигідні пропозиції від ділових партнерів.

Телець
Цей період змінить життя та становище Тельців у суспільстві. Іноді це відбувається зовсім не так, як ви розраховували. Однак не варто переживати чи брати паузу: навпаки, проявляйте активність, шукайте нові ділові зв’язки та використовуйте можливості підвищити свій статус.

Близнюки
День буде складний, але цікавий. Зараз Близнюкам не варто займатися звичайною рутинною роботою. Вибирайте найсміливіші проєкти, долайте труднощі, шукайте альтернативні варіанти: удача на вашому боці. Не зайвим буде попросити допомоги у впливових людей; це підвищить ваші шанси.

Рак
Зірки передбачають, що чим більше Раки проявлятимуть активність 19-го березня, тим вищий їх шанс досягти успіху. Не бійтеся спілкуватися з малознайомими людьми, бути на очах у начальства, пропонувати сміливі оригінальні ідеї. Робити поспішні висновки сьогодні не варто: можна помилитись в оцінці ситуації.

Лев
Сьогодні вам буде властивий потяг до всього таємничого та незвичайного. Бажання дізнатися про майбутнє в астролога, погадати на картах Таро, розтлумачити сни: все це допоможе Левам задовольнити свій інтерес до езотеричних наук. Корисно провести день активно, подбати про своє здоров’я.

Діва
Сьогодні корисно буде більше часу провести з коханими людьми, відверто поговорити, обговорити питання, що вас турбують. Підтримка близьких допоможе набути душевної рівноваги, відчути більше впевненості в собі. Варто простіше ставитись до зауважень начальства чи критики колег.

Терези
Щоб день пройшов вдало і плідно, Терезам слід відступити від своїх звичок і зайнятися тим, чим вони давно хотіли. Не бійтеся нестандартних підходів чи проявів фантазії: відхід від стереотипів допоможе вам піднятися на новий рівень та принесе успіх. Сфокусуйтеся на одній справі та закінчіть її.

Скорпіон
Сьогоднішній день буде сповнений несподіванок та змін у житті. Не намагайтеся впливати на ситуацію 19-го березня, краще стримайте свою активність і підлаштовуйтесь під мінливі обставини. Друзям чи родичам, хто намагається вами маніпулювати, потрібно дати відсіч.

Стрілець
Завзятість та працьовитість Стрільців сьогодні дадуть чудові результати. Незважаючи на вихідний, переборіть свою лінь і займайтеся складними та амбітними проєктами. Вам легко справити на оточуючих хороше враження та захопити їх своїми ідеями. Використовуйте це та більше спілкуйтеся з авторитетними та потрібними людьми.

Козоріг
День з підвищеним емоційним фоном. Особливо це буде помітно у особистих стосунках. Козорогам слід більше розмовляти зі своїм партнером, показувати йому свою зацікавленість, не приховувати своїх теплих почуттів. Не проявляйте егоїзму, оминайте гострі кути і вам вдасться нормалізувати стосунки.

Водолій
Час, щоб проявити свої таланти чи творчі нахили. Водоліїв сьогодні захоплять сфери, які раніше їх не цікавили чи просто не було часу цим зайнятися. Можливо, ваше нове захоплення буде в майбутньому приносити дохід.

Риби
Близькі люди потребують вашої уваги, тому приділіть час домашнім справам, проведіть час із сім’єю. Звертайте увагу на свої емоції, будьте стриманішими у розмовах. Більше спілкуйтеся з колегами: вам може надійти вигідна ділова пропозиція.Back to top button