Суспільство

Гороскоп на 18 вересня: Близнюкам краще відкласти домашні справи, а у Риб можлива сварка

Овен
Сьогодні у Овна виникне бажання переробити багато домашніх справ. Але партнер навряд чи підтримає цю ініціативу. Він може мати інші плани. Через сімейні турботи ймовірна сварка.

Телець
Бажань багато, а можливостей їх реалізації немає. Можуть бути непорозуміння та сварки з близькими та друзями.

Близнюки
18 вересня не найкращий день для покупок та домашніх справ. Багато розмов, а ось справ мало. Весь час щось чи хтось вас відволікатимуть.

Рак
У спілкуванні з близькими може виникнути напруга та непорозуміння. Вас дратуватиме той факт, що старші родичі дають поради і всіляко влазять у особисте життя. Знайдіть заняття, яке ви зможете робити самостійно та бажано, щоб поряд не було родичів.

Лев
Тримайте свої таємниці при собі. Сьогодні вони можуть стати відомими багатьом.

Діва
Можуть відбутися зміни у стосунках із друзями. Неприємна ситуація з грошима змусить замислитися над тим, хто тобі друг, а хто не дуже. Несприятливий день для відвідування громадських заходів та інших скупчень народу.

Терези
Події, які відбуваються в сім’ї або на роботі, викличуть у вас не зовсім позитивну реакцію. Взаємини явно не складатимуться. Не варто обіцяти, що не зможете зробити, реально оцінюйте свої можливості. Ви сьогодні можете обіцяти під впливом обставин, хоча бажання щось робити не буде.

Скорпіон
Найкраще не моніторити сьогодні інформацію про здоров’я в інтернеті. Нічого не знайдете, а налякати себе зможете і роздмухаєте з мухи слона.

Стрілець
18 вересня у Стрільця день трансформацій, змін, але болючих. Може, вони й потрібні вже, та ви зовсім до них не готові. Швидше за все, це стосуватиметься особистих стосунків із дітьми, друзями. Хтось із ближнього кола може поділитися інформацією, яка вам не сподобається.

Козоріг
Відносини всередині сім’ї та між родичами не складаються. Загальні плани з партнером потребують коригування, тому що багато з того, що задумали, не можна буде реалізувати.

Водолій
Повсякденні справи поглинуть вас, а так хотілося б вирватися та вирушити за новими враженнями. Ваше самопочуття чи невідкладні завдання завадять сьогодні зустрітися з друзями, сходити кудись. День несприятливий для покупок, купуйте лише найнеобхідніше.

Риби
Якась інформація може змінити ваші особисті стосунки, можлива сварка. Ставтеся усвідомлено до витрат, відмовтеся від дорогих покупок, не варто робити подарунки сьогодні дітям, коханій людині.Back to top button