Суспільство

Гороскоп на 17 вересня: Дівам слід обережно поводитися з фінансами, а Стрільцям краще відпочивати, аніж працювати

Овен
Сьогодні Овну треба поводити себе тихо, наче мишка. Інакше конфлікти виникнуть саме з вашої вини.

Телець
Вихідний створений для відпочинку та бажаних покупок. Тельцю дозволяється придбати все, що хочеться. Ну, якщо гроші є, звичайно. А вони будуть, тож на собі не заощаджуйте.

Близнюки
Близнюкам у цей день краще бути економнішими. Нехай хтось витрачає та шикує, ви притримайте фінанси при собі. Є можливість купити те, що потім викинете або віддасте.

Рак
Засмучуєтеся з приводу якоїсь втраченої речі? Не хвилюйтесь, сьогодні вона знайдеться. Всі рішення будуть прийняті правильно, ви ніколи про них не пошкодуєте. У складних ситуаціях послухайте внутрішній голос.

Лев
17 вересня для Лева не буде перешкод ні в чому. Тільки не надумайте йти «по головах», люди цього не пробачать.

Діва
З фінансами поводьтеся акуратніше, бажано, відмовитися від великих витрат. Є можливість опинитися в збитковому стані.

Терези
Цей день у Терезів можна назвати «помилковим». Ви постійно оступатиметеся, і залучатимете у своє життя нові та серйозні проблеми. Якщо є можливість, спілкування з шефом зведіть до мінімуму.

Скорпіон
Краще зайнятися рутинними щоденними справами, а важливі та великі проєкти відкласти на другий день. Сьогодні не варто вирішувати серйозних питань із начальством чи колегами.

Стрілець
Стрільцеві треба засвоїти, що цей день – вихідний, а не робочий. Так що, набирайтеся сил і не надумайте братися за щось понаднормове та важке. Навіть у плані розумової праці будьте обачнішими.

Козоріг
Сьогодні вам можна займатися лише тими справами, після яких залишається приємний після-смак. Тут йдеться про духовний стан, комфорт усередині себе. Не треба з ким потрапило ділитися своїми планами на майбутнє.

Водолій
Необов’язково бути розумним та успішним, головне – мудрість. Ось так думатиме Водолій і… Правильно зробить. Навколо збереться чимало людей, можливо, святківання чи сімейні посиденьки. Але краще вибрати роль спостерігача і не лізти з ініціативами.

Риби
Рибам потрібно бути дуже уважними під час заповнення бланків, підписання документів. Навіть найменша помилка коштуватиме вам дорого. Відмінні звістки чекайте увечері, як і гроші. Не виключено, що вам повернуть борги сторічної давності.Back to top button