Суспільство

Гороскоп на 17 січня: Близнюкам варто уникати сварок, а на Скорпіонів чекатиме приємний сюрприз

Овен
Прекрасна нагода для Овнів організувати команду або знайти нових однодумців. Вам легко взаємодіяти з людьми, переконувати їх у своїй правоті. Спілкування буде неформальним, перейде з ділового формату до дружнього. Легкий флірт на робочому місці може перерости у роман.

Телець
Зірки попереджають, що всі дії чи рішення, прийняті Тельцями сьогодні, матимуть далекосяжні наслідки. Тримайтеся подалі від сумнівних угод чи пропозицій людей із поганою репутацією. Не варто виявляти ініціативу самим, проте цікаві ідеї колег можна підтримати.

Близнюки
Події сьогоднішнього дня будуть неоднозначними, тому перш ніж приймати будь-яке рішення або реагувати, дізнайтесь про це більше, отримайте інформацію з кількох джерел. Не просіть порад у оточуючих, вони не будуть корисними. Уникайте напруги та сварок у сім’ї.

Рак
Сприятливий день для професійної діяльності. Справи складаються вдало, вдається знайти порозуміння з колегами та діловими партнерами. Начальство оцінить ваш внесок у спільну справу та можливе отримання премії чи заохочувальних бонусів. Після обіду приділіть час сімейним питанням.

Лев
Вам буде багато під силу; працездатність та зібраність допоможуть досягти всіх намічених цілей. Можливо доведеться вирішувати складні або заплутані питання, але Леви впораються у всьому дуже швидко завдяки своєму досвіду та знанням. Можна просити поради у жінок – колег чи подруг.

Діва
Безліч різних справ та питань чекають на Дів сьогодні. Все зробити не вдасться, тому має сенс виділити головне і займатися тільки ним. Не упускайте з уваги дрібниці, вони вплинуть на кінцевий результат. Контролюйте свої витрати: є можливість витратити велику суму на марну річ.

Терези
Сприятливий та плідний день для Терезів. Має бути багато зробити, але ваша рішучість і націленість на результат допоможуть досягти успіху. Доведеться взяти на себе додаткову відповідальність. Зверніть увагу на вирішення домашніх питань; тут потрібна ваша активна участь.

Скорпіон
День обіцяє бути важливим з професійної точки зору: належить вирішити багато важливих питань, освоїти нові знання, які незабаром буде використано. Очікуються зустрічі з авторитетними людьми, які сприятимуть вам. Увечері чекайте на приємний сюрприз.

Стрілець
Відвертість і прямота, з якою Стрільці розмовлятимуть з людьми, сподобається оточуючим, тож не бійтеся висловлювати свою думку і відстоювати позицію. Багато чого відволікатиме від роботи. Романтичні стосунки, які зав’язалися сьогодні, матимуть серйозне продовження.

Козоріг
Можливе виконання вашої мрії про зміну роботи або отримання цікавої ділової пропозиції. Отримуйте нові знання, відвідуйте курси, семінари, запитуйте старших досвідчених колег; все це незабаром стане вам у нагоді і стане хорошою службою. Будьте м’якшими та тактовнішими зі своїм партнером.

Водолій
Раціонально ставтеся до своїх службових обов’язків 17-го січня, не мрійте та не відволікайтеся на непотрібні розмови. Якщо відкласти вирішення проблем, то виникнуть неприємності та проблеми стануть набагато більше. Не ризикуйте фінансами, обмежте витрати. Критика на вашу адресу може бути заслуженою.

Риби
Вам вдасться зробити більше, ніж було заплановано. Якщо чогось хочеться, зробіть крок назустріч і вдача вам усміхнеться. Ваші ініціативи будуть підтримані колегами та близькими друзями. Вирішення сімейних чи побутових питань може бути фінансово витратним.Back to top button