Суспільство

Гороскоп на 17 березня: Тельці можуть попасти під чужий вплив, а Скорпіонам варто уникати агресивних людей 

Овен

Прагнення до ризикованих авантюр та необдуманих дій буде властиво сьогодні Овнам. Однак не варто погоджуватися на пропозиції, результат яких може виявитися для вас плачевним. Також не робіть поспішних висновків і не давайте поспішних оцінок оточуючим: завтра ви думатимете по-іншому.

Телець

Є шанс потрапити під чужий вплив і зробити щось про що ви незабаром пошкодуєте. Підвищена емоційність Тельців не дозволить реалістично оцінювати ситуацію і прийняті рішення можуть бути невірними. Зірки радять сьогодні не діяти інтуїтивно, а використовувати свій досвід та поради досвідчених людей.

Близнюки

Варто скептично ставитися до інформації, що надходить, перевіряти факти і не потрапляти під вплив меркантильних людей. Вони можуть використовувати ваші зв’язки та можливості у своїх цілях. У спірних ситуаціях прислухайтеся до свого голосу. Нові знайомства будуть цікавими.

Рак

17 березня — день складний у емоційному плані. Деякі захочуть перейти ваші особисті межі та виявлять неповагу до вашої думки. Доведеться давати їм відсіч, відстоювати свою позицію. Не ведіть відверті розмови сьогодні з малознайомими людьми, обмежте контакти. У справах виявляйте активність, щоб усе встигнути вчасно.

Лев

Сьогодні для Левів важливо приймати виважені та продумані рішення. Якщо немає повної впевненості в тому, що потрібно вирішити, візьміть паузу, розберіться в питанні, а потім дійте. Помилки сьогодні матимуть наслідки. Розмови з близькими людьми піднімуть настрій.

Діва

Зірки радять Дівам бути сьогодні впевненішими і приймати рішення дуже швидко. Ситуація не даватиме вам часу на роздуми та аналіз того, що відбувається. Намагайтеся прораховувати ходи ваших опонентів та використовувати інтуїцію. Корисно відверто поговорити із близькими про загальні проблеми.

Терези

Складний день із різноспрямованими тенденціями. Настрій у Терезів сьогодні різко змінюватиметься, багато справ доведеться скасовувати. Ваші необдумані слова можуть сильно образити і зіпсувати насамперед добрі стосунки. Щоб не бути ошуканими, обережно ставтеся до нових знайомих.

Скорпіон

Намагайтеся уникати напружених ситуацій та агресивних людей. Скорпіони можуть виявитись втягнутими в неприємну історію, самі того не бажаючи. Поговоріть із людиною, стосунки з якою нещодавно зіпсувалися. Складні справи швидко вирішаться, якщо відійти від стандартного підходу до них.

Стрілець

Складний час для Стрільців у фінансовому плані. Можливі фінансові проблеми, які не вдасться швидко вирішити. Також обережно ставтеся до витрат: ви можете не розрахувати свій бюджет. Однак маленькі подарунки близькій людині робити корисно.

Козоріг

Сьогодні передбачайте ретельне планування та розподіл часу з усіх актуальних питань. Не фокусуйтеся на чомусь одному: ситуація вимагає, щоб ви контролювали кілька сфер одночасно, інакше втрат не уникнути. Спілкування та знайомства 17-го березня будуть корисні.

Водолій

Перша половина дня у Водоліїв буде повільною та лінивою. Складно буде увійти до робочого ритму і почати діяти. Після обіду самопочуття покращиться, і ви відчуєте приплив енергії. Постарайтеся спілкуватися з життєрадісними позитивними людьми та переймати їх настрій.

Риби

Емоційне тло значно підвищене, і Рибам важко бути спокійними та раціональними. Контролюйте свої слова, розмовляйте ввічливо та дружелюбно, уникайте сварок. Нестриманість сьогодні може призвести до серйозних неприємних наслідків.

 Back to top button