ДніпроСуспільство

ГОРОСКОП НА 15 СЕРПНЯ: Риб наздожене минуле, а на Левів чекають гарні сюрпризи

Овен
У Овнів тиждень розпочнеться з радості від виконаних завдань. Якщо маєте “хвости” — то закрити їх саме сьогодні буде дуже легко.

Телець
Тельцям варто вже від сьогодні, з понеділка, планувати вихідні, бо вони обіцяють бути яскравими. Також не погано буде трохи відволіктися від роботи і зайнятися своїм особистим життям.

Близнюки
Ваша зона комфорту у небезпеці, але не слід хвилюватися — це буде відмінний шанс переосмислити свої цінності. Також сьогодні ви можете отримати гарну пропозицію, і є всі шанси, що вона змінить ваше життя на краще.

Рак
Ваше бажання згадати минуле сьогодні може бути недоречним. Краще подумайте про майбутнє, а особливо про тих, хто в ньому буде поруч з вами.

Лев
На Левів чекають гарні сюрпризи, які можуть відволікти вас від справ буденних. Тож, сміливо занурюйтесь в робочий тиждень, він обіцяє бути на диво легким та позитивним. Головне — припиніть себе накручувати, всі наявні проблеми мають вирішитися у вашу користь.

Діва
Дівам сьогодні слід бути взірцем стриманості, бо вам можуть довірити важливу таємницю. Пам’ятайте, що вам довіряють і не нехтуйте своїми друзями.

Терези
Понеділок — це день, коли Терезам буде все дозволено. Скористайтеся цим, зробіть щось таке, від чого отримаєте справжнє задоволення.

Скорпіон
Не забувайте, що ви — відповідальна людина, тож, не перекладайте свої обов’язки на інших. Повірте, краще за вас ніхто нічого не зробить.

Стрілець
Сьогодні ви можете постати перед складним виробом, від якого може залежати ваше майбутнє. Гарно подумайте перш ніж щось зробити. І обов’язково дослухайтеся до того, що каже вам серце.

Козоріг
Не втрачайте оптимізму, бо якщо ви розпочнете цей день з посмішки, то весь тиждень ви будете відчувати радість від кожної прожитої хвилини.

Водолій
Давно не чули, про колишніх? Сьогодні вони можуть нагадати про себе. Пам’ятайте — двічі в одну річку не війдеш.

Риби
Дійсно вдалий день для Риб. Сьогодні ви можете взяти від життя все, що хотіли. Тож, добре подумайте, чого побажати у першу чергу.Back to top button