Суспільство

Гороскоп на 13 березня: Близнюкам можна розпочинати нову справу, а Дівам сьогодні краще відпочити та відновити сили

Овен
Ваша інтуїція сьогодні дає добрі поради, особливо якщо це стосується фінансових питань. Є шанс почати отримувати прибуток від свого хобі чи улюбленого заняття. Над пропозиціями, які вам зроблять сьогодні, варто добре подумати: дехто може бути вельми прибутковим у майбутньому.

Телець
Якщо є можливість, проведіть ранок вдома: поспіть довше, займіться легкою домашньою роботою. Для бізнесу чи ділових зустрічей це несприятливий час. Близькі люди піднімуть настрій і підтримають у ваших планах. Друга половина дня вдала: можна багато встигнути на роботі.

Близнюки
Відповідний час для початку нової роботи, складних цікавих справ. Корисно прислуховуватись до свого внутрішнього голосу, який підкаже правильний напрямок. Сьогодні Близнюки можуть помиритися з людьми, з якими були давно у сварці, відверто поговорити, дійти компромісу.

Рак
Якщо ви давно задумали почати щось важливе на роботі, то зараз саме час цим зайнятися. Нові проєкти швидко просуватимуться, і Ракам вдасться уникнути додаткових труднощів. Ваша інтуїція сьогодні вас не підведе, частіше до неї дослухайтеся. Більше спілкуйтеся з оточуючими.

Лев
Перша половина дня для Левів буде особливо вдалою. Справи будуть сперечатися, успіх серед потрібних людей буде забезпечений. Постарайтеся всі важливі питання вирішити до обіду: надвечір ситуація трохи погіршиться і вам буде складніше домагатися бажаного. Будьте м’якшими з близькими людьми.

Діва
День більше підходить для відпочинку та відновлення сил. Ділові питання вирішуються повільно і важко, багато справ доведеться і зовсім відкласти через брак ресурсів або несприятливу ситуацію. Не намагайтеся стрибнути вище голови: для них ще не настав слушний час.

Терези
Це гарний день, щоб розпочати нову справу, пов’язану з фінансами. Зараз зірки на вашому боці і можна ризикнути в якійсь цікавій для вас угоді. Виявляйте активність, дійте сміливіше, і ви отримаєте результат, який навіть не розраховували. Можлива доленосна зустріч.

Скорпіон
Справи, над якими Скорпіони працювали довгий час, сьогодні можуть успішно вирішитись. Виявляйте завзятість, рухайтеся наміченим шляхом і день завершиться вдало. Не дозволяйте емоціям впливати на ваш настрій або на прийняте рішення. Нові знання сьогодні засвоюються та запам’ятовуються швидко.

Стрілець
Не варто пам’ятати негативні думки або концентруватися на невдачах. Абстрагуйтеся від ситуації, подивіться на все з іншого боку та не втрачайте оптимізму. Гарний настрій допоможе Стрільцям у роботі та спілкуванні. Можливі цікаві ділові чи романтичні зустрічі.

Козоріг
День сприятливий для розмов, навчання чи філософських роздумів. Активні дії Козорогам поки що краще не робити. Натомість займіться довгостроковим плануванням, подумайте, як досягти цілей якнайкраще, знайдіть надійних союзників і помічників.

Водолій
Запасіться енергією та терпінням: день буде для вас складний та довгий. Однак плідна робота Водоліїв допоможе їм зробити 13-го березня багато важливих справ, закінчити старі проєкти та здійснити деякі свої мрії. Не відмовляйтеся від знайомства з новими людьми, їхня допомога вам знадобиться.

Риби
Думки чи ідеї, які прийдуть до вас на думку сьогодні, незабаром можуть перерости в успішний та прибутковий проєкт, тому не полінуйтеся їх записати чи запам’ятати. Гарний час, щоб закінчити стару сварку чи конфлікт із колегами, відкрито поговорити та знайти компроміс.Back to top button