Суспільство

Гороскоп на 11 квітня: Близнюкам не варто дослухатися до чужих порад, а Скорпіонам краще не приймати ризикованих пропозицій

Овен

Енергії сьогодні буде багато, але витрачати її доведеться на подолання дрібних неприємностей. Плани часто змінюватимуться, тому не варто призначати важливих зустрічей.

Телець

Ви багато і напружено працювали останніми днями, але у вас ще достатньо сил і мотивації, щоб вирішити всі важливі питання. Для розслаблення та відновлення енергії постарайтеся більше вільного часу проводити на самоті.

Близнюки

Налаштуйтеся на завантажений день. На вас чекає багато роботи, важливих зустрічей та невідкладних питань, з якими ви успішно впораєтеся. Також сьогодні краще не слухати чужих порад чи зауважень, вони не будуть корисними.

Рак

Вдалий збіг обставин допоможе вам досягти сьогодні відмінних результатів у будь-якій роботі. А якщо ви самотні, то є шанс знайти своє кохання.

Лев

Вдалий та сприятливий день для Левів. Зірки сьогодні допомагають вам у всіх справах, тому використовуйте свій шанс і займіться насамперед складними та важливими питаннями. Краще не приймати ділові пропозиції, хоч би якими цікавими вони здавалися: можна втратити на цьому гроші.

Діва

Зранку призначайте складні справи та зустрічі. А ось усі контакти з друзями чи рідними перенесіть на вечір, щоб вони не вплинули на ваш робочий настрій.

Терези

Сьогодні все заплановане буде виконано із найкращими результатами. При затримці змініть кут зору на проблему: так можна помітити свої помилки та побачити оптимальні шляхи вирішення. Увечері порадуйте себе, займіться чимось приємним.

Скорпіон

11 квітня вам доведеться вирішувати неприємні питання та брати участь у складних суперечках чи дискусіях. Наберіться терпіння, постарайтеся зберігати спокійний та конструктивний настрій. Не погоджуйтесь на ризиковані угоди чи пропозиції: можна втратити більше, ніж придбати.

Стрілець

Є шанс отримати цікаву та вигідну пропозицію, проте перед тим, як її прийняти, подумайте про свої можливості та зважте всі ризики. Займайтеся насамперед тим, що принесе фінансовий дохід.

Козоріг

Якщо ви займетеся малознайомою справою або погодитеся на ризиковану пропозицію, можете потрапити в неприємну ситуацію. Також сьогодні вашим близьким може знадобитися підтримка та увага, виділіть час на спілкування з ними.

Водолій

Будьте особливо уважні. Не вихваляйтеся своїми успіхами: серед ваших знайомих можуть виявитися заздрісники або недоброзичливці. Критику оточуючих або образливі зауваження не варто сприймати близько до серця.

Риби

Розсіяний день. Не призначайте на сьогодні важливих справ, обмежте контакти та візьміться за виконання хоча б однієї справи. Можливі серйозні зміни у житті.Back to top button