Суспільство

Гороскоп на 1 грудня: Дівам можна розпочинати нову справу, а Терезам не варто забувати про службові обов’язки

Овен
Більшість дня Овнам доведеться провести, вирішуючи дрібні рутинні питання. Можливо, ваші близькі попросять допомоги. Приділіть їм час, виявіть участь. Не варто сьогодні давати грошей у борг, навіть якщо той, хто просить, є вашим хорошим знайомим.

Телець
Конфліктні ситуації можуть статися у сім’ї 1-го грудня. Не провокуйте оточуючих, намагайтеся стримуватись і зберігати миролюбний настрій. Великі покупки краще відкласти на інший час. Корисно провести час на самоті.

Близнюки
Багато проблем сьогоднішнього дня буде швидко вирішено, якщо Близнюки виявлять дотепність та чарівність у спілкуванні з колегами. Не відволікайтеся на дрібні деталі, що відволікають, займіться головним питанням. Уникайте людей, настроєних негативно.

Рак
Вашому успіху сьогодні багато в чому сприятиме заступництво впливового друга чи родича. Дійте цілеспрямовано, продумуйте свої кроки заздалегідь. Ймовірно, ваша кохана людина приготує вам романтичний сюрприз.

Лев
День буде сприятливим для врегулювання ділових суперечок. Однак, як вважає гороскоп на 1-е грудня 2022 року, слід уникати ризикованих пропозицій або неперевірених контактів. Не влаштовуйте суперечок з домашніми, щоб не розжарювати ситуацію в будинку.

Діва
Відповідний час, щоб змінити роботу або відкрити нову справу. Можна сміливо розпочинати цікаві проєкти чи освоювати суміжні спеціальності. Якщо рішення ретельно продумане та узгоджене, прибуток не змусить себе довго чекати. Проведіть вечір із близькими друзями.

Терези
Не забувайте про свої безпосередні службові обов’язки, будьте усидливими та терплячими. Ваше терпіння сьогодні дозволить зробити прорив у роботі та вийти на новий рівень. Втому та напругу можна зняти на вечірці з друзями або на побаченні.

Скорпіон
Цього дня Скорпіонам везтиме у всіх азартних іграх та розкутих підприємствах. Ймовірно, ви отримаєте великий виграш чи бонус від своєї діяльності. Особливо якщо ви працюєте у фінансовій чи страховій сфері, 1-е грудня буде вдалим днем.

Стрілець
День із підвищеною емоційністю та напруженістю на роботі. Плани будуть швидко змінюватися, і успіх може вислизнути від вас в останній момент. Будьте готові до такого повороту та продумайте запасні варіанти. Можливо, ви відчуєте пригнічений стан.

Козоріг
Багато дрібних відволікаючих подій відбуватимуться сьогодні навколо вас. Зосередьтеся на своїх планах, виявіть наполегливість. Гороскоп на 1-е грудня попереджає, що у сімейному житті можуть відбутися зміни. Сни сьогоднішньої ночі треба тлумачити із точністю до навпаки.

Водолій
Ви відчуєте приплив сил і не зможете всидіти вдома. Вдалий час, щоб будувати довгострокові плани на майбутнє, заводити нових корисних друзів і рухатися вперед по життю. Контролюйте свої слова, щоб не потрапити у незручну ситуацію.

Риби
Хороше самопочуття та високий рівень енергії допоможуть Рибам зробити важливі зміни у житті. Можна міняти роботу, почати робити кар’єру у новій сфері. Можливе отримання важливого повідомлення. Приділіть час собі та своєму здоров’ю.Back to top button