ДніпроСуспільство

Гордість за країну буде з нами назавжди: SEVERINA на D1

Співачка та авторка пісень SEVERINA доєдналася до спілкування у програмі ЧАС БЛОГЕРА на D1.

Про 24 лютого та перші дні війни.

Воно розпочалося так,як і у більшості українців. Я прокинулася від вибухів, подумала, що здалося, та відкривши стрічку новин, зрозуміла — не здалося. Я трохи поплакала, потім заспокоїлась, зв’язалась із родичами. Ми вирішили згуртуватися та вирішити, що робити. Десь на початку березня ми виїхали до Тернопільської області, а потім поїхали до Болгарії.

Про благодійні концерти.

Коли я була в Болгарії, то організовувала та проводила концерт на підтримку поранених дітей в лікарні Охматдит. Коли я повернулася в Київ, то мене запросили до лікарні, заспівати там. Я не знала, в якому стані там діти, не знала, як з ними комунікувати, та побачила, що вони дуже радісні, підспівували, робили селфі.

Про те, звідки брати сили а цей важкий час.

Це важко, як кожній людині, але у артистів є місія — тримати тил та підіймати дух. Також я почала фільтрувати інформацію, бо кожна подія дуже впливала на мене. Я дозую інформацію та практикую медитації, займаюся спортом.

Про новий кліп «Наворожила».

7 липня я презентувала пісню та кліп. Ідея — показати силу українських жінок. Хотілося показати, що ми і зараз своєю жіночою силою можемо навіть рухати стіни. І ця внутрішня сила допоможе нашій армії та нашій країні виграти в цій війні.

Про українців після перемоги.

Зараз я не знаю, але маю надію, що ми залишимось таким ж згуртованими. І що наша гордість за країну та за те, що ми українці — також буде з нами назавжди. Ми, якщо треба, можемо об’єднатися та все здолати.Back to top button