ДніпроСуспільство

Головний міст Дніпра перетворився на кілзону для колес автівок (Відео)

У Дніпрі водії зафільмували, в якому стані після снігу та ожеледиці перебуває Центральний міст.

Про це повідомляє Телеканал D1.

Майже через кожен метр на дорожному полотні видно яму, або вибоїну.

Частина ям має гострі краї, що може призвести до пошкодження колеса. Це, в свою чергу, утворить затор на мосту, або призведе до ДТП, що значно ускладнить і без того інтенсивний трафік у середмісті.

Раніше Телеканал D1 повідомляв, що у Дніпрі на одній з головних доріг після морозів утворилися місячні кратери.

Back to top button