ДніпроСуспільство

Головне завдання служби автомобільних доріг — безпечний рух людей: Олександр Коломійцев на D1

Начальник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про маршрут Київ-Дніпро.

На Дніпропетровщині цікава ситуація — ми не мали до цього дня такого якісного маршруту на Київ. Це дорога першої категорії. Ми планували це зробити в цьому році, ми будували її навіть взимку, в минулому році було побудовано 28 кілометрів, зараз половина дороги проходить якісною дорогою першої категорії. Після закінчення військових дій добудуємо 28.6 км які залишилися та з’єднаємо Полтавську і Дніпропетровську області.

Про дороги Дніпропетровщини.

Зараз ми працюємо в рамках утримання доріг. Та Дніпропетровщина стала дійсно транспортним хабом, тому дуже важливо, що зараз дорожня інфраструктура працює.

Про завдання перед службою автодоріг області.

Працюємо зараз в межах експлуатаційного утримання. Це яскравий ремонт. Дороги Дніпропетровщини довгий час не ремонтувалися і потребують відновлення. Ремонтуємо зараз саме ті шляхи, які наразі є потрібними. Ми планували багато доріг відновити цього року, та в даній ситуації вимушені працювати в такому режими. Зараз вся країна працює на перемогу. І головне завдання служби автомобільних доріг — забезпечити безпечного руху мешканців Дніпропетровщини та сусідніх областей.Back to top button