ДніпроСуспільство

Геннадій Бутенко: “Для мене Філатов ворог. Я не боюся про це казати”

Військовослужбовець Геннадій Бутенко доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про телеканал D1 та свавілля Філатова.

Для мене це єдиний об’єктивний канал у Дніпрі, який показує правду. Про свавілля влади, про те, що відбувається. Я другий раз обурююся, бо вперше — на 9 травня, коли тітушки Філатова та Корбана по звірячому знесли торгові ряди. Серед постраждалих — люди, які допомагали особисто нашому батальйону. І були люди, які втратили своє майно в Маріуполі та Харкові, приїхали сюди, і тут їм знесли останнє, що у них було. Друге, що мене обурило, це те, що наш мер міста собі дозволив. Наші хлопці, з якими я воював, говорять — як можна звинуватити канал D1 в якихось проросійських поглядах. Це смішно. Борис Філатов зробив вам дуже хорошу рекламу, ще більше людей тепер буде дивитися ваш канал, будуть знати об’єктивні новини і те, як під час війни крадуть бюджетні кошти. Для мене Філатов не мер і ніколи їм не був. Для мене він ворог. Я не боюсь про це казати. Переможемо русню, і у них не буде шансів залишитися ні в Дніпрі, ні в Україні.

Про міську владу Дніпра.

Дніпро не був готовий до війни. Сирену перші дні ніхто не чув. Скільки разів вони лякали місцевих, казали — тікайте. Після висказувань Філатова скільки людей намагалося виїхати з міста, паніка була. А оцей відкат, що вимагали від фонду “Повернись живим”. Ці нагороди прибічникам Медведчука? У мене є така медаль, за те, що у 2015 ремонтував за власні кошти госпіталь. Та для мене вона знівельована, бо я не хочу такої ж медалі, як у Сидоренка. Просто це хлопців демотивує, вони до цього віднеслися не дуже позитивно, м’яко кажучи.

Про допомогу.

З початку війни нам дуже допомагав та допомагає Олександр Петровський. У нас є передова група, яка на сьогодні знищила більше всіх орків завдяки своїй роботі, їм терміново потрібні були серйозні речі. І єдиний, хто відгукнувся відразу — Олександр Петровський. За 5 хвилин все вирішилося, і хлопці виконали бойове завдання. Ще хочу подякувати Віктору Пінчуку та його фонду. Вони на 2 млн гривень купили обладнання для нашого батальйону. Тож ми ще русні знищемо стільки — вся країна пишатися буде! А Олександр Петровський — людина, яка допомагає всім, хто до нього звертається. Більш проукраїнської людини в Дніпрі я не знаю.

Про Президента України.

В мене ставлення до нього повністю змінилося з 24 лютого. Я вважаю, що він молодець. Він на своєму місці. Він взяв зброю в руки і був готовий за Україну помирати. Ми бачимо, що президент з нами, і ми з ним. І будемо до перемоги з ним. І вона буде. Трохи терпіння, підтримуйте нас, підтримуйте хлопців. Коли ти бачиш, що тобі люди раді, що вони посміхаються — це надихає.

https://youtu.be/VbySDljPk6c

 Back to top button