ДніпроСпорт

Футболісти європейської збірної відмовляються грати проти Росії

Пристрасті навколо товариського матчу Росії проти збірної Боснії і Герцеговини починають набирати обертів.

Першим проти проведення поєдинку з представниками окупантів у Санкт-Петербурзі 19 листопада виступив уже колишній хавбек Барселони Міралем П’яніч.

«Чув про рішення асоціації. Керівники знають мою позицію. Подзвонили, запитали, що я думаю про гру. Я сказав те, що думав, а потім був здивований іншим рішенням. Це не дуже вдала ідея. У мене немає слів. Коли збірна починає добре грати, завжди щось йде не так. В асоціації знають мою позицію. Я просто скажу, що це недобре», – заявив П’яніч.

Тим часом деякі провідні футболісти національної збірної ухвалили рішення не їхати на товариський поєдинок з терористами. Своє небажання брати участь у спарингу вони підтвердили у розмові з представниками команди, які телефонували вже багатьом гравцям.

Проте сама Федерація футболу Боснії і Герцеговини не робить проблеми з того, щоб грати з Росією. Фуад Чолпа, один з її представників, у своїй заяві натякнув, що їм добре заплатили.

«Я проголосував за спорт, футболістів не повинні звинувачувати в російській агресії проти України. І умови для нашої федерації досить сприятливі», – резюмував Чолпа.

Варто зауважити, що в керівному футбольному органі боснійців під час ухвалення рішення провести матч із Росією «за» проголосували 5 із 6 членів надзвичайного комітету.Back to top button