ДніпроНадзвичайні подіїСуспільство

Ексзаступнику Міноборони Шаповалову повідомили про підозру у справі про завищені ціни на продукти для ЗСУ

ДБР повідомило про підозру колишньому заступнику Міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, звільненому з посади 24 січня цього року, в причетності до закупівель продуктів за завищеними цінами та неякісної амуніції для Збройних сил України. Про це повідомили в ДБР, передає  Телеканал D1.

Шаповалов відповідав за тилове забезпечення ЗСУ і лобіював укладення договорів про постачання продуктів для військових за завищеними цінами, а також закупівель бронежилетів, касок, одягу та інших речей для потреб ЗСУ низької якості на загальну суму понад 1 млрд грн. Всі договори укладалися за повною передплатою.

За даними ДБР, Шаповалов не тільки знав про факти постачання неякісної продукції, а й здійснював тиск на підлеглих для прийняття неякісної продукції на військові склади та організацію повторних проведень лабораторних випробувань бронепластин, які не витримали первинних випробувань.

Шаповалову повідомили про підозру у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань – ч. 1 ст. 114-1 КК України. Йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 роківBack to top button