ДніпроСуспільство

Пожежі та вогонь: екстрасенс зробив розклад на Дніпро та Дніпропетровщину

Екстрасенс, фіналіст “Битви екстрасенсів 6” Андрій Шелухін доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про Дніпро та область.

Розклад робимо на місяць. На листопад. Перше із неприємного — багато пожеж та багато вогню. Вибухи. Якщо ми беремо Дніпро — це окраїна. Якась промислова зона. Мені показують багато вогню. По часу — це станеться протягом кількох днів, максимум — тиждень. Слід бути уважними у місцях, де багато людей. Це Дніпро, це вулиці міста. Це стара частина міста. Якісь дореволюційні будівлі, двоповерхівки. Можливо там якийсь мурал. Перехрестя. І це день. Не скажу, що це центр міста.

Інша особливість — наші військові стануть на захист. Це не фронтовики, можливо, це ТРО. Багато диму показують, і все йде по землі, не в небі. Ще така особливість — натиск буде робитися по тим місцям, які я бачу в трикутнику області, вони виглядають як склади. Якщо проаналізувати — це виглядає або як стримання, або як залякування. І мертві є. Можуть бути смерті. Оцей елемент “кошмарання” буде йти до середини листопала. Не кожного дня. День через день.

Що робити: приділити увагу обороні східних населених пунктів та захисту цивільних. Тоді може і смертей не буде. Якщо брати ТЕЦ, зрозуміло, там тоже є спроби, але чомусь вони не є страшними.

Про позитивні моменти.

Я завжди дивлюся, яка може бути проблематика. Але якщо ми конкретно подивимося на розвиток ситуації, то у листопаді з хорошого будуть покращення муніципальної техніки, тобто, забезпечення міста. Вирішується питання з навчанням. Ще добре, що Дніпро працює в економічному плані. Наприклад, у Харкові багато чого закрито, а в Дніпрі навпаки, йдуть якісь інновації. І це йде зараз і на майбутнє.

По переселенцям — були складнощі в питання якогось прийняття, і я бачу чергу, яка розходиться. Це якість зміни в соціальній сфері. Плюс — покращення життя міста. Найголовніше — питання життя та смерті, мені здається, що Дніпро отримає нові засоби захисту. І це не тільки воєнний захист, а й захист соціального характеру. Я гадаю, для міста це великий плюс.

 Back to top button