ДніпроСуспільство

Екстрасенс розповіла про кінець війни: Ольга Стогнушенко на D1

Майстер ТАРО, родолог, екстрасенс Ольга Стогнушенко доєдналася до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про родологію.

Родолог — це людина, яка займається вивченням родових програм, бо кожен з нас приходить з родовим сценарієм. Наші бабусі та дідусі, їхні вчинки — все це записується на нашому родовому сценарії. І всі речі, які робимо ми, скажуться на наших дітях. У нас завжди є можливість змінити щось в житті. Від на залежить те, що буде далі. Програми можна змінити, але їх потрібно виявити. Дуже часто ми проживаємо програми повторно, і ми можемо віднайти циклічність і зрозуміти, що відбувається саме в цьому проявленні.

Про хист та вміння.

Моя історія довго, я народилася з якимось інакшим відчуттям до життя, а коли я стала більш дорослою, мені стало цікаво все це структурувати. Я пішла навчатися, аби набувати скіли. Це постійна праця, це постійне навчання та перебування у цьому стані. І коли ти цим займається довгий час, все це стає частиною твого життя. Але вдосконалювати знання також слід постійно. Екстрасенсорика — це екстра сенс життя, я просто відчуваю світ більш виразніше. Це стан.

Про працю зсередини.

Якщо ми про консультації, то це про одне. Консультую я на картах ТАРО, там багато інформації. Немає значення, яка колода карт у майстра, бо карти — це метафорична розмова з підсвідомість, річ не в них, а в майстрів. Люди звертаються різні. Ті події, які зараз відбуваються, стосуються всього світу. Зараз відбувається велика трансформація і багато людей почали задавати собі питання — хто я, що я хочу. Вони звертаються до себе особисто. Від цієї роботи я кайфую, коли треба людину направити, коли вона хоче змін і я можу допомогти, бо можу показати варіанти цих змін і до чого вони приведуть. Звертаються люди і з проблемами, і моя задача — це допомогти людині почути себе.

Про актуальні питання.

До мене звертаються люди з такими питаннями, про долю країни, про війну. Людей турбує їхнє життя в контексті цих подій. Але я не можу сказати, що до мене звертаються люди лише з приводу війни. Кохання, стосунки, діти, родина — ці питання ніколи не підуть.

Про кінець війни.

Я бачила, що жовтень буде важким для України. Це не значить, що будуть смерті, це може бути напруга. Може бути голосно. Я бачу дуже швидкий фінал. Як воно різко почалося, так воно і закінчується. Але це офіційно. А неофіційно якісь локальні ситуації будуть відбуватися до березня місяця. А щодо окупованих територій — все буде вдома.

Про жінок та чоловіків.

До війни, до того, як все це почалося, між чоловіками та жінками почалися стикатися енергетичні межі. Було багато інфальтильних чоловіків та сильних жінок. А зараз чоловіки відчули свою силу. Мені здається, світ почав вирівнюватися.

Про передчуття.

Відчували всі. Але ми не можемо визначити, що це телевізор, якщо ми його ніколи не бачили. Так само з війною. Були дивні передчуття. Коли я дивилися в майбутнє людей, я бачила різкі зміни в їхніх долях, я не розуміла, чому стільки сліз.

Про табу.

Я проти будь-яких маніпуляцій. Маніпулювання долями інших людей — за це прилетіть. Не можна припиняти людям шкоди. Ми не дивимося, що було погане, ми намагаємося зробити так, щоб все було добре.Back to top button