ДніпроСуспільство

Екстрасенс назвав важливу дату листопада: Віктор Литовський на D1

Екстрасенс Віктор Литовський доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Астропрогноз на листопад.

Наразі це досить актуальний запит з боку українців, бо кожен намагається якось прогнозувати свої кроки в наступному місяці. Листопад — це місяць сильних змін для майже кожного знаку зодіаку. Це час для завершення справ, які були розпочаті. Саме зараз нам надається Всесвітом коридор і його слід використати по максимуму. Якщо є тяжка ноша, яку ми не хочемо кидати і вимушені нести — саме в листопаді ми зможемо вирішити це питання. Зараз досить велика динаміка того, що ми здвинемося з мертвої точки. Це місяць збору ти ситуацій, які ми заклади багато місяців “до”. Зараз та точка, яка дає нам можливість відштовхнутися та прискоритися.

Про знаки зодіаку, яким пощастить.

У нас досить цікава динаміка буде у Раків, Левів, Дів. Вони будуть в ресурсі. Моменти, за які людина буде братися — всі справи будуть складатися. Цікава динаміка для Водоліїв, Тельців та Риб. Якщо ми кажемо про них — поганих моментів немає. Їм варто опускати ситуації з минулого та рухатися вперед. Овни, Терези, Близнюки — початок місяця може бути більш-менш не напруженим. А наприкінці місяця — час збору врожаю.

Про майбутнє регіонів України.

У нас є дати, котрі мають важливе значення. Перша дата — 15-16 число. Там є момент карти дурня та перевернутої зірки. Дурень — це омана, це ситуація, коли ми очікуємо одного, а насправді буде відбуватися інакше. Карта зірки — карта планувань. Ті хто вважає, що можна видихати і прильотів не буде — ми розуміємо, що вони будуть. Буде досить важка ситуація. Але якщо ми кажемо про складову наслідків, то я впевнений, що завдяки старанням наших військових ці наслідки будуть мінімальними. В Україні можуть бути прильоти по Харківському напрямку, Кривому Рогу, Одесі, Запоріжжю. Стосовно Дніпра — порушених кордонів я не бачу. Та карта руйнування випадає також. Та я впевнений, що завдяки нашим військовим ці ситуації будуть максимально нівельовані. Також випадає вода. Це можуть бути моменти, пов’язані з водою, можливо будуть якісь підтоплення. Вода — це не дуже добрий знак.

Про повернення біженців.

Якщо ми кажемо про тих українців, які знаходяться за кордоном, слід дивитися на переламні моменти. Зима буде важка, це всі ми розуміємо. Але це випробування, яке можна подолати. І якщо є можливість перечекати — не треба поспішати повертатися. Всі встигнуть повернутися. Момент повернення буде, але вони будуть активні у березні та квітні.

Про зиму 2022.

Можливі негативні моменти пов’язані з холодом та обмеженням. Це в певній мірі критична ситуація, але така, яку можна пережити.Back to top button