ДніпроСуспільство

Екстрасенс назвав небезпечний місяць для Дніпра та описав майбутнє росії

Переможець «Битви екстрасенсів 3» Сергій Колесніченко доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про передчуття війни.

Ще у 2013 році в мене було видіння, що буде війна з росією. Це був лютий 2013, я батьку подзвонив, сказав, буде зима, сніг та війна з росією. Я описав, як це буде відбуватися, батько не повірив. Ніхто не повірив. У 2014 році один мій товариш спросив, чи буде Харків росією, я відповів, що відчуваю там енергетику Бєлгорода, і це може означати, що спроби захвату будуть. А чотири роки тому я бачив пророчий сон, бачив Харків та його руйнування. І хочу сказати, те що я бачив у ві сні — тих руйнувань у Харкові ще немає. Тобто, місту ще буде діставатися. Це лише початок того, що буде відбуватися далі. Коли в цьому році почалася війна, я десь у 20-х числах лютого заповнив бак автівки, зняв у банку налічку. 23-го лютого ми з батьком сиділи на вулиці, і мені почулися вибухи. Я сказав — завтра почнеться війна. А о 4 ранку 24-го я почув ті ж звуки, які мені чулися за день до цього.

Про війну.

Війна ще буде продовжуватися. Найгарячіше буде на Херсонському напрямку. До листопада у Харкові стане тихіше. По моєму розумінню, як все буде відбуватися: зараз всі росіянські війська стягнуться до Херсона. Там буде ще гарячіше. Нам треба буде сунути росіян ще далі. Взагалі, коли війна розпочалася, я сказав дружині — навіть якщо війна закінчиться зараз, вони знов до нас прийдуть. Це може бути приурочене до їхніх виборів, та взагалі, вони придумають, чого до нас йти. Тож, через 2-3 роки вони знов будуть намагатися захопити Україну, але нам вдасться підготуватися до цього.

Про росіян.

В мене є колега з москви. Він проти того, що відбувається. На початку війни я просив його деякі моменти подивитися, він сказав — війна буде, та в деякий момент посипляться голови в кремлі. І я так розумію, що цей момент наближається. Зараз також можуть розпочатися дрібні заварушки навколо росії, це їх також буде відволікати. Якщо вони проведуть мобілізацію — це буде крах путінського режиму, бо там — диванні війська. росія реально буде розколюватися.

Про зиму.

Взимку буде достатнього голодно та холодно. Нас чекають ще невеселі часи, поки безрадісно.

Про Дніпро.

У вас великі прильоти розпочнуться до листопада місяця. Це буде небезпечний період. Можливо, буде у самому місті теракт. Такі в мене передчуття. Терористична держава буде вести себе як терорист.

Про майбутнє.

Найскладніше передбачати майбутнє під час війни. Дуже багато факторів. Мільйони людей, у кожного своя доля. На початку війни з того, що я бачив — росіяни будуть відрізати Україну по маршруту “москва – Симферополь”. Вони готувалися до цього. Інша Україна їх не цікавила. Після деокупації в Харківській області ситуація починає змінюватися.Back to top button