ДніпроКанал Д1Суспільство

Екстрасенс дав прогноз на Новий рік: Дмитро Дульський на D1

Екстрасенс, автор колоди карт “Класичне українське ТАРО” Дмитро Дульський доєднався до спілкування у прямому ефірі на D1.

Про ситуацію у столиці.

Чесно кажучи, великі проблеми зі світлом. Вчора у мене дома близько 14 годин його не було. Та кияни тримаються, є Пункти Незламності, я гадаю, ми впораємся.

Прогноз на Київ.

Якщо брати час до нового року, він для всіх є вирішальним. Нам головне протриматися до 27-го грудня, це найтяжчий для України період, де треба бути сильними. Будуть готуватися ракетні удари, диверсії, тож треба об’єднатися.

Про 31 грудня.

Страшніші дня будуть перед Новим роком, саме 31-е грудня пройде для всіх відносно тихо. У наступному році ця ситуація, війни з росією, закінчиться. Я розумію, що важко в таких умовах зустрічати Новий рік, тим не менш, нам слід зібрати свою енергетику та спробувати відпустити найгірше.

Про прифронтові зони.

Нажаль, там ситуація буде без змін. Єдине, наші війська звільнять кілька населених пунктів, великих змін, нажаль не буде.

Про 2023 рік.

Вирішальна ситуація відбудеться в цьому році, в цьому місяці. Наступного року ворог буде робити все можливе, щоб врегулювати конфлікт.

Про “Класичне українське ТАРО”.

Це українська версія відомих колод карт ТАРО, адаптована під нас. Там використана техніка малювання, максимально схожа на техніку Примаченко. Кілька років тому я вирішив, що у нас має бути своє ТАРО, і якщо ніхто цього не робив, то треба робити самому. Готується друга частина колоди, але через війну ми не можемо запустити її в тираж.

Про об’єднання екстрасенсів.

Якісь колеги об’єднуються, та я для себе зробив висновки, що більше корисний як волонтер. Енергетика енергетикою, та я люблю більше допомогу, щоб було видно відразу, тут і зараз.Back to top button