ДніпроПолітикаСуспільство

Експрезидента «Мотор Січі» Богуслаєва слідство викрило і на фінансуванні терористів «ДНР»

​​Контррозвідка та слідчі Служби безпеки викрили нові факти злочинної діяльності експрезидента АТ «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва, підозрюваного в роботі на агресора. Йому оголосили нову підозру. Про це повідомили пресслужби СБУ та Офіса Генпрокурора, передає Телеканал D1.

Слідство встановило, що після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, Богуслаєв фінансував терористичної організації «ДНР». Зокрема, через сплату «податків» та «зборів» у бюджет цього квазіутворення.

Серед іншого, він співпрацював з українським підприємством «Сніжнянський машинобудівний завод» яке з 2014 року знаходиться під контролем так званої «ДНР». Його метою було постачання авіакомплектуючих до підприємств військово-промислового комплексу рф.

Встановлено, що через оборудку «бюджет» терористичної організації «ДНР» отримав понад 290 млн рублів у вигляді «податків» від реалізації авіапродукції для потреб росіян.

Одержані гроші керівники окупаційної адміністрації Донецька спрямовували на потреби військових угруповань рф, які беруть участь у бойових діях проти Сил оборони на східному фронті.

На підставі цих доказів слідчі Головного слідчого управління СБУ повідомили очільнику промислового гіганта про нову підозру – в сприянні діяльності терористичної організації.

Крім цього під час нових обшуків правоохоронці виявили більше двох десятків медалей, грамот та почесних нагород президенту АТ «Мотор Січ» від представників військово-політичного керівництва РФ.

Нагадаємо, СБУ затримала Богуслаєва у жовтні 2022 року.Back to top button